Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

    Тази броня подходяща ли е за монтаж на WARN 15 ? Разтоянието между вертикалите е 21см, ще се наложи рязане.



    За сега мисля да я монтирам с оригинална планка и преправяне на наличната броня.


    Ще слагам демфер, така че изключвам монтажа зад радятора.

  • #2
    До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

    Това е най-подходящия начин за монтаж на лебедката от пред както си и би трябвало да бъде.


    Планката струва 50$ и е доста надежна. Всичко останало не е добър вариант защото при спускане удряш винаги и то доста зверски. То и така закачва но спрямо другото си е нищо.
    Има импровизации но според мен се доказа че не са надежни.

    Коментар


    • #3
      До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

      За тази планка имах предвид, поръчал съм я заедно с лебедката + неопренов калъф за да не се зазидва толкоз от калта.
      Ще сътворя нещо от мойта броня така че да пази малко и от горе лебедката но все пак да има и лесен достъп до палеца.

      Коментар


      • #4
        До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

        Според мен няма смисъл. 2 години съм карал така и няма яд. Даже без защитата е още по добре че по не ти закачва.

        Коментар


        • #5
          До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

          Щом казваш сигурен съм че имаш право, но от къде хващаш за да повдигнеш предницата ако се наложи ?

          Коментар


          • #6
            До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
            Щом казваш сигурен съм че имаш право, но от къде хващаш за да повдигнеш предницата ако се наложи ?
            На оригиналния бъмпер си има една дупка, хващаш за тръбата и вдигаш.
            Не ме разбираи погрешно, нямам против доработки но при условие че си има доста добър вариант защо да се бъхтеш?

            Коментар


            • #7
              До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

              Ванка защо не го направиш както е при мене, удължваш леко крачетата на бъмпера и на горните насаждаш една по дебела алуминиева планка за която да захванеш лебедката, таман ще си имаш и бар без да му разваляш фешъна.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: Подходяща броня за монтаж на лебедка - КФХ 700

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                Ванка защо не го направиш както е при мене, удължваш леко крачетата на бъмпера и на горните насаждаш една по дебела алуминиева планка за която да захванеш лебедката, таман ще си имаш и бар без да му разваляш фешъна.
                Това мисля че е решението! От долу мисля да му заваря една тънка планка да преплъзгва по камъни и прочие.. Ти каза че имаш добър заварчик.
                Оригиналния е собственост на фирма Надин още от първата седмица след покупката на машината.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X