Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Независимо окачване за всички ATV !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Независимо окачване за всички ATV !

    Попаднах на този сайт! Които се занимава с преработка на задното окачване на всички ATV и не само на тях! Какво ли вече не се измисли? Това пък за какво му е на човек които има YFZ или LTR да си го прави ?





    Факт е обаче че Polaris outwal излезе 2008г и е с независимо отзад. Оказва се че е доста стабилно и се харесва от много хора. Може би феновете на Yamaha (примерно) искат и те да са проходими като Полариса и това се оказва добро решение .

  • #2
    До: Независимо окачване за всички ATV !

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    Факт е обаче че Polaris outwal излезе 2008г и е с независимо отзад. .
    Само да те поправя...OutLaw излиза 2006г с независимо (IRS) окачване.Мисля че HONDA направиха TRX 700xx с независимо окачване през 2008г.
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

    Коментар


    • #3
      До: Независимо окачване за всички ATV !

      Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
      Само да те поправя...OutLaw излиза 2006г с независимо (IRS) окачване.Мисля че HONDA направиха TRX 700xx с независимо окачване през 2008г.
      Aко щете вярвайте и е по-устойчиво!На мен ми отне 3ч. да обяснявам на мой приятел,защо!Няма да повторя
      Последно редактирано от kocha; 01-03-09, 22:44.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #4
        До: Независимо окачване за всички ATV !

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Попаднах на този сайт! Които се занимава с преработка на задното окачване на всички ATV и не само на тях! Какво ли вече не се измисли? Това пък за какво му е на човек които има YFZ или LTR да си го прави ?





        Факт е обаче че Polaris outwal излезе 2008г и е с независимо отзад. Оказва се че е доста стабилно и се харесва от много хора. Може би феновете на Yamaha (примерно) искат и те да са проходими като Полариса и това се оказва добро решение .

        Десо,на теб ти хареса POLARIS OUTLAW 525,и търсиш мненияДа не мислиш че е много здрав:,не,но няма по-читав,за ендуро!Абе ,ХОНДАТА 700xx не съм пробвал,пък и няма история!!!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #5
          До: Независимо окачване за всички ATV !

          Темата е информативна за иновации! Не се мъча да споря кое кога е излязло или колко е стабилно! Факт е че подобна фирма прави тези преработки !

          Коментар


          • #6
            До: Независимо окачване за всички ATV !

            Лично мнение:
            1.Липсва стабилизираща щанга(турсион),което е проблем!
            2.Задницата става тежка(предницата лека)-проблем!POLARIS OUTLAW IRS е по-дълъг с няколко сантиметра и акумулатора е отпред,което върши работа При заводско изпълнение рамата е смятана за IRS тоест да носи натварването на опашката! Тук се получава конструкция ,при която прожините са твърде далеч от опорната точка-не е добре!Ще се получат кофти вибрации!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #7
              От: До: Независимо окачване за всички ATV !

              може ли малко мение за поларис IRS 525 КТМ motor

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X