Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замръзнали жила!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замръзнали жила!

    Някой да каже как да си размръзна жилата на газта и смукача. Мерси предварилено.
    Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

  • #2
    До: Жила

    Не ми се е случвало до сега, но предполагам че ще стане ако вземеш от онези пистолети за топъл въздух и започваш да загряваш жилата обаче внимавай да не ги стопиш! Успех и дано да стане!
    Последно редактирано от KFX7oo; 03-01-09, 19:23.
    Горе главата, дори и да е празна!!

    Коментар


    • #3
      До: Жила

      Прибери машината в топъл гараж, за да се изпари влагата и след това ги смажи обилно. Ако нямаш топло помещение опитай с обикновен сешоар за коса, може и да помогне.

      Коментар


      • #4
        До: Замръзнали жила!

        Явно от някаде попада влага вътре и поради липсата на смазаочна течност замръзна виж да ли не скъсани самата тръбичка на жилито накаде.

        Коментар


        • #5
          До: Замръзнали жила!

          Да не караш Хонда//.А иначе решението на проблема е да смениш жилата и то веднага.При мен тоя номер се получи онзи ден на -15.Спрях за 20 минути и после не мога да помръдан смукача.Та в едно село/да са живи и здрави жителите му/топла вода.Просто предположение,ти да не го миеш и така да го оставяш навън да нощува.Поне след като го измиеш запали,и направи кръгче та да стръскваш водата.
          Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

          Коментар


          • #6
            До: Замръзнали жила!

            Мерси размъзнах ги свалих ги и после ги смазах с масло и готово мерси на всички.
            Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

            Коментар


            • #7
              До: Замръзнали жила!

              Ако искате заключете тема .Че съм забрави да спомена на предишния пост.
              Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

              Коментар


              • #8
                От: Замръзнали жила!

                Това ми се случи и на мен преди малко.Запалих го,поработи маНко и направих 2-3 кръгчета.След което се опитах да помръдна смукача,е да ама НЕ.Сега пак го прибрах на топло,ще го изчкам да се размръзи,защото предполагам е замръзнало(много трудно се мести) и ще го смажа обилно с масалце.
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • #9
                  От: Замръзнали жила!

                  Спинцовка с антифриз.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X