Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маншони за полуоските.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маншони за полуоските.

    По време на състезанието в Ст. Загора съм скъсал един маншон за задна полуоска на моя Кодиак. Ако не намеря до три седмици няма да мога да се явя на втори кръг в Хасково.
    Някой от вас сменял ли е и от къде си е купил /на Гризлито са същите/? Доставката от Yamaha е 1 месец което не ме устройва /2-ри кръг е на 20.05./. Казаха ми, че някой е слагал на Гризли от някаква кола ама не знае точно от каквa /може би SUZUKI MARUTI/. Някой ако знае нещо по въпроса да дава информация, че времето си лети и няма да се оправя до 20.05.

  • #2
    виж сузуки и нисан съни примерно ... на тях са им манечки някакви ... още може и за пежо 106 да видиш ...
    The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

    Коментар


    • #3
      До: Маншони за полуоските.

      Едно от мойте АТVта е KODIAK 400 и веднъж при скачане му счупих заден маншон, има нещо като сервиз в кв. Младост в София не далече от "Плиска", където правят всякакви маншони и полоски по поръчка този сервиз се казва "Жизет". Само трябва да им знесеш чашката, за да видят какво е износването и по нея ще ти направят маншона за около 2 или 3 дена. И ще ти струва около 150лв.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X