Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Демпфер за Yamaha Grizzly 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Демпфер за Yamaha Grizzly 700

    Здравейте колеги,
    Някой може ли да ме посъветва, мога ли да си монтирам демпфер на ATV-то си и ако да откаде да си поръчам.
    Много Благодаря !!!
    LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

  • #2
    До: Демпфер за Yamaha Grizzly 700

    Този модел не излиза ли фабрично с електронен усилвател на кормилната уредба??? Което мислех че е достатъчно да убира вибрациите!?

    Коментар


    • #3
      До: Демпфер за Yamaha Grizzly 700

      Много интересен въпрос - заслужава си да се проучи... Десо, мисля че "сервото" на кормилото надали ще работи в обратен режим. Енергията която обира един демпфер е много голяма, не вярвам сервото да е предвидено да я обира...
      Което пък означава че в обратен режим трябва да има нещо като съединителче, иначе ще го разбие...
      Я Антим да каже веднага !!!
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Демпфер за Yamaha Grizzly 700

        Да фабрично е с електро усилвател, но при по-жисоки скорости има едано "клатене" на кормилото.
        LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #5
          До: Демпфер за Yamaha Grizzly 700

          Щом е клатене всеичко си е ОК да нема резко дърпане тогава ще ти трябва ако няма за тоя модел не е проблем да се монтира с леко доработване ако ти се занимава
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X