Обява

Свий
Няма добавени обяви.

zongshen 200cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • zongshen 200cc

    Имам проблем с атв-то.Стартера върти напразно,разглобих двигателя и нищо не разбрах. Зад магнета има една зъбчатка,която можеби играе ролята на бендикс.Назад се върти свободно,а напред зацепва и завърта коляновия вал.Немога да открия проблема ако някой знае нещо да пише.Благодаря предварително. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:звт.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:6102939
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 16-11-15, 20:24.

  • #2
    От: zongshen 200cc

    Сменял съм бендикс на trx450er, представляваше една ос с две статични зъбчатки, доста по-малки от тая на снимката. Не съм сигурен, но това което ти си посочил е разпределителна зъбчатка, провери дали играе ролята на бендикс.
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: zongshen 200cc

      Тази зъбчатка точно такава роля играе, на бендикс. Свали магнета и виж в самата зъбчатка има зъбчета (кученца), който зацепват въртенето напред и я освобождават от вала при въртене назад. Виж дали всичките са си на мястото и дали са в правилната посока. Ето снимка да се ориентираш какво имам в предвид :
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:стартираща-зъбчатка-с-бендикс-sku-51021-700x700.jpg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:5691723

      Коментар


      • #4
        От: zongshen 200cc

        Много ти благодаря. Вече го свалих,моето не е от този вид.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:бендикс-sku-1061-300x300.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5691784 Етого моето проблема беше,че се бяха счупили пружинките.Ама днес купих нови подобни на старите,сглобих всичко и заработи като ново.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X