Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за размери на фарове за Polaris Sportsman

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за размери на фарове за Polaris Sportsman

    Здравейте Колеги! Моля Ви, да окажете съдействие. Имам китайско атв, което копира Polaris sportsman искам да му поставя фарове, тъй като има идентични по форма и разположение с Полариса места за фаровете, но тук идва проблема. Не мога да преценя и нямам познат който да кара Поларис за да съм сигурен в размерите на фаровете. Намерих от Англия на добра цена фарове за Поларис, но нямам инфо за размерите на оригиналните. Моля ако някой може да каже точните размери на фарове за Polaris sportsman модели 400, 500, 700, 800. Моля пишете прикачвам и снимка на фаровете които ме интересуват.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_571.jpg
Прегледи:1
Размер:34.2 КБ
ID:6099575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_572.jpg
Прегледи:1
Размер:28.9 КБ
ID:6099576

  • #2
    От: Помощ за размери на фарове за Polaris Sportsman

    Колеги, толкова ли няма във форума някой с АВТ Поларис, една ролетка и няколко минути свободно време за да измери фаровете си и да ми помогне. Нов съм и не членувам в АТВ клубове с други хора, които да имат такова АТВ, че и аз мога да ги премеря. Молбата ми е само някой ако има АТВ Поларис с идентични фарове да измери размерите и да ми драсне няколко реда. Черпенето е от мен

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за размери на фарове за Polaris Sportsman

      Здравей, Борис Керкелов има най-различни четворки, мисля и Поларис. Пиши му ЛС - http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=7203
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X