Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Grizlly Сервиз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha Grizlly Сервиз

    Здравейте,някой от вас дали се е сблъсквал със следния проблем, имам гризли 660 , 2005г. , докато карах почна да прави едно усукване на задния мост като поднасяне,спрях и като хванах гумите да ги разклатя и видях ,че има някакъв луфт на пулоските където влизат към деференцияла ,скъсан е десния маншон и е охвърляно със масло. Обаждах се за сервиз във Еди но там ми казаха ,че не правят Ямаха няма ли резервни части за тях.

  • #2
    От: Yamaha Grizlly Сервиз

    Ти в кой град си ? А дали не са втулки или лагер , почти съм сигурен че са и двете, казваш че като разклатиш гумата има луфт , къде ти направи впечатление че играе полуоската? Колкото до маншона трябва да видя от какава кола става , нещо джапан ама тряя да видя

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha Grizlly Сервиз

      от гр.София , но атв-то е в провинцията,имам бус така ,че не е проблем транспорта.полуоските играят във диференцияла.

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha Grizlly Сервиз

        Свали си диференциала , и го разглоби , нищо сложно няма лагерите ги има и в България, само внимавай със семерингите уплътняващи каретата да не скъсаш , както ги и огледай да не са скъсани, ако сешнеш трудност може да се обадиш 0896 662898 Дани

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha Grizlly Сервиз

          маншона го има в "евро 07" - 71-424

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha Grizlly Сервиз

            Най-вероятно каретата са износени, това лесно може да се провери , но смяната на маншона е задължителна. Почти сигурно е ,че има и заминали лагери, както и втулките на носачите , особено задните са чест проблем . Лесно може да се оправи всичко това за неголяма сума. В момента ребилдвам едно Гризли, при което се наложи смяна на задния диф с полуоските и каретата, всички лагери на главините, всички масла и филтри, нов заден спирачен апарат, пълна профилактика на предните апарати, нова свещ и предстои реглаж на клапаните и нови кормилни накрайници , нови маншони на каретата отпред и една биалетка , както и всички накладки.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X