Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за веригата на хондата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за веригата на хондата

    Здравейте имам малък проблем ,но трябва да се оправи че да не остана в гората. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10859693_769027216498786_1604078795_n.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:6074985
    Както се вижда на снимката едното звено е тръгнало да се къса проблема е че веригата няма съединително звено и не мога да я сваля единственият начин е с ъглошлайфа Дайте съвет как да я махна ? Като я махна на мястото на звеното ще сложа съединително за да нямам такива ядове друг път

  • #2
    От: Съвет за веригата на хондата

    А дали веригата не е за смяна? Предполага се да е нитена и по добре да е така! Свалянето ще е определено с шлайфа

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за веригата на хондата

      Ем пак същото колега ,дори и да взема нова верига като я слагам ще има и съединително звено ,защо да давам пари като това звено може да се замени с съединително и да ми излезе 5 лв а не 80 лв , иначе нз мисля че шлайфа е единственият начин

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за веригата на хондата

        Па ако много искаш може да си купиш и звено което се занитва.....нещо не схващам къв е зора !?
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за веригата на хондата

          а венците как са

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за веригата на хондата

            Веригата е нещо ментелива!!

            Аз това лято също се опитах да мина "тънко" с китайска верига на Африката.
            Свалих си леко разтеглената "Дидка".

            Резултата беше, че след около 900 км. от които не повече от 150 км. черно боклука се скъса!!
            А като време .. нямаше и седмица.
            При скорост около 130 км/ч. .. не ме питайте .. не паднах ... имаше и втори човек .. куфари и т.н.

            Това в средата на нищото. Добре, че е форума .. да дойде Емо да ме прибере.

            Безплатен съвет:
            Използвайте само проверени марки вериги!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за веригата на хондата

              Веригата си е оригинална на хонда и съм намерил оригинално звено за нея иначе венците са добре , веригата е здрава и има още много каране в нея но явно предишните собственици са сменяли някое звено и то е издало багажа вече , както и да е режа веригата и слагам ново оригинално звено пък след време ще събирам пари и ще си купа чисто нова и така

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за веригата на хондата

                Тази "оригинална Хонда" верига, поне на супер снимката, ми прилича на доволно разтеглена. Как си намерил "оригинално Хонда" звено също не е ясно, но от много тънене, да не вземеш да минеш на тема - "как се заварява оригинален капак или полукартер на Хонда"!
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за веригата на хондата

                  Няма да стане,веригата ще дойде къса(освен ако няма супер дълъг обтегач в което се съмнявам).За да сложиш съединител,ще трябва да избиеш вторият(на снимката)и четвъртият нит,с което веригата ще се скъси драстично.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за веригата на хондата

                    Утре ще направя веригата както казваш ти ще ги избия и ще сложа съединително звено и едно обикновено за да не е къса .Пък ако не стане купуваме нова верига и така . Благодаря на всички

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за веригата на хондата

                      Първоначално публикуван от dasasdsww Преглед на мнение
                      Утре ще направя веригата както казваш ти ще ги избия и ще сложа съединително звено и едно обикновено за да не е къса .Пък ако не стане купуваме нова верига и така . Благодаря на всички
                      За да запазиш дължината,ще трябва да сложиш звено и половина + съединителя...
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за веригата на хондата

                        Само не разбрах за какво е ъглошлайфа Козата си иска пръч

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0267.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5630272
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за веригата на хондата

                          Колега знам за тази машинка но не притежавам такава Всичко е наред направих веригата и прочетох в мануала че разтсоянието между веригата да е 30 -40 мм така го и направихме . Поздрави ! Пък сега ще изкарам малко докато още става времето и след нова година ще си купя чисто нова и така

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X