Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачки поларис.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спирачки поларис.

    Имам питане колеги.
    Става въпрос за поларис скрамблер 500 4х4. При натискане на предната спирачка спира трудно. Трябва да натисна доста здраво за да спре а колкото и здраво да натисна не блокира колелетата. Нормално ли е това? Смених феродото с ново и измих дисковете с честитил. Има ли нужда от смяна на спирачна течност или спирачна помпа? Крачната спирачна помпа пък съвсем не хваща. Тя е само за задната ос. Нормално ли е за толкова време да се износи толкова че да иска смяна?"АТВ-то е 2002 година".

  • #2
    От: Спирачки поларис.

    Виж си цилиндърчетата на спирачните апарати,също така и маркучите на спирачките!

    Коментар


    • #3
      От: Спирачки поларис.

      Най-старата машина над която имах чести наблюдения бе 2004-та и си спира и до днес. Не съм запознат с апаратите, но помислил ли си за обезвъздушаване?
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: Спирачки поларис.

        Твърда или мека ти е спирачката ? С какви накладки ги смени ?

        Коментар


        • #5
          От: Спирачки поларис.

          Спирачката е твърда. Пробвах и с обезвадушаване. Положението е същото. Задното феродо го бях дал да ми го лепят докато чаках новото от ебей и положението беше същото само дето го износи за 200 километра. Новото не е от най скъпите нито евтини, Трябва да е средна хубост.

          Коментар


          • #6
            От: Спирачки поларис.

            http://motoboom.bg/n/index.php/catal...5-lx-pads.html

            Пробвай с тези, тествал съм с лепене НЕ ИЗДЪРЖАТ , при мен даже има няма на едно каране заминаха , тези които сложих от мотобума много доволен, и спира!

            Коментар


            • #7
              От: Спирачки поларис.

              А тези спирачки не са ли свързани,имам предвит ръчната и крачната,аз имах подобен проблем на полариса ми от работата и там се оказа че крачната ми спирачка беше ръждясала и лоста нямаше никакъв ход което афектираше и ръчната ми спирачка,реших го с доста вд40 и размърдване на лоста за да се разкара ръждата.
              Kawasaki GTR 1400

              Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

              Коментар


              • #8
                От: Спирачки поларис.

                Спирачките и двете отиват в един спирачен апарат. С предната нямам проблем работи. Онзи ден отворих спирачната помпа. Гумичките са добре но не помпи. Явно има дерт. Ще си търся помпа. Някой ако има някоя излишна да свирка. Стига да е работеща и малка ще я приспособя някак си на мястото.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X