Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Китайско АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Китайско АТВ

    Момчета проблема ми е, че като паля и натискам стартера и му дам малко газ, то не иска да запали. Ако дам само със стартера без газ пали. Тръгвам да форсирам и не иска да дигне оборотите и ще изгасне. Според мен може да гълта въздух от някъде но си нямам и на идея от къде..
    Ако някой може да ми каже от какво може да е, ще съм му много благодарен !

  • #2
    От: Проблем с Китайско АТВ

    Кажи какво ти е атв-то поне

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Китайско АТВ

      може да си прегледаш и жилото на смукача, пръсни го с ВД40 и там където влиза

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Китайско АТВ

        Богата горивна смес - говорили ти нещо???
        Ако ли не - търси маистор

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Китайско АТВ

          имам китайско 110сс и при мен беше така.Първо се оказа от бензин с боклуци вътре и си оправих проблема.После стана пак но не беше он бензина.Оказа се че не можеше да загрява и майстора ми го оправи.Може да е от боклуците в бензина или както ти каза да гълта въздух.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Китайско АТВ

            Колега пробвай да го палиш на смукач без гас и като позагрее тогава махни смукача игас

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Китайско АТВ

              Отвори и виж карборатура дали е наред и най-вече игличките !

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с Китайско АТВ

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10330437_453263774817602_7165301176791878907_n.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5586826Да попитам някой,който е разглобявал китайско АТВ.От страната към магнита ми хвърля масло,качвам и снимка.Има ли зад забчатката семеринг,тая която върти разпределителния вал.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с Китайско АТВ

                  Първоначално публикуван от dualmonitor Преглед на мнение
                  Момчета проблема ми е, че като паля и натискам стартера и му дам малко газ, то не иска да запали. Ако дам само със стартера без газ пали. Тръгвам да форсирам и не иска да дигне оборотите и ще изгасне. Според мен може да гълта въздух от някъде но си нямам и на идея от къде..
                  Ако някой може да ми каже от какво може да е, ще съм му много благодарен !
                  Смъкни карбуратора, извади двата жигльора и ги продухай,след това монтирай обратно карбуратора като прегледай бакелитовото уплътнение и О-пръстените от двете му страни и стегни добре двете болчета(но не прекалявай да не прецакаш резбите).Ако направиш точно каквото ти казвам почти съм сигурен, че проблема ще се реши!
                  Николай Папазов

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X