Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

    Какъв е риска от това управление

  • #2
    До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

    А каква е разликата с нерегистрираните?И само по улиците ли ще се движат ,или като стане задръстване и по тротоара ,като моторите?
    B+

    Коментар


    • #3
      До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

      тука сме добре ами в Милано, Атина или Инстанбул за какво става на въпрос кой откъдето може ала екстрийм ендуро в градски условия само човек ако може да си представи скутерите какви чудеса вършат камо ли по сериозни машинки кросаци траялки атв-та е те затова не се допускат до асВалта че ще настане тотална мацаница, А иначе за карането по тротоарите има и обратната страна дай като видиме пешеходец на пътя да го газиме просто така да има некво равновесие това беше в кръга на майтапа, истината че няма никва култура на движение и е нормално то само олигофрени останахме в тая държава
      Последно редактирано от Tpunep; 09-09-07, 21:31.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        .. ще настане тотална мацаница
        Това имам предвид и аз.
        B+

        Коментар


        • #5
          До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

          според мен ще стане мътна и кървава като се има на превид колко гъзари ще излезат по улиците и колко ''лесно завива и спира'' едно атв
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • #6
            До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

            И аз смятам че ще бъде трудно за възприемане по улицата АТВтата.

            Коментар


            • #7
              До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

              Според това което съм виждал по-добре да си останат забранени.

              Коментар


              • #8
                До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                Не виждам разлика между един шусеен мотор и ATV. Просто си представяме едни кофти ситуации. Всеки си има глава на раменете, има и застраховки има и полиция
                Според мен е по добре да се озаконят както е почнало да става и по няма да има изпълнения. В почети цяла европа са регистрирани и няма проблеми.

                Коментар


                • #9
                  До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Не виждам разлика между един шусеен мотор и ATV. Просто си представяме едни кофти ситуации. Всеки си има глава на раменете, има и застраховки има и полиция
                  Според мен е по добре да се озаконят както е почнало да става и по няма да има изпълнения. В почети цяла европа са регистрирани и няма проблеми.
                  да ама хората в Европа кога са куфеели едно време на Моцарт ние е сме били на пърцуца, те ако асфалтираха навсекъде като на цариградското пистарките отдавна да са при динозаврите , истината е на асфалто ЖИП, извън него матор
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                    по-безопасно е от велосипед в софия.
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                      по-безопасно е от велосипед в софия.
                      а бе нещо ако ще ме мачка по добре да е колело отколкото мини-трактор
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                        Имах предвид ако си спазват правилника за движение

                        и от гледна точка на водача Щото с бегача на един приятел не е истина как се хвърлих пред един трамвай в релсите ... добре че беше спирка
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                          А правилника за движение по пътищата просто не се спазва..

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                            хора защо се самозалъгваме всички знаем как се кара атв във всеки завой си с вратите малко да прекантариш и си се завъртял или си в насрещното да не говорим ако се качи някой лумпен и се получи следното - газ,газ,газ,газ и завой натискаме спирачки и въртим кормило да завием/нали има 4 гуми и е като кола/ и оп изненада не спираме и продължаваме направо по тротоара само си представете че там ви е детето на което му е интересно да гледа как баткото дава газ с бъгито направо МАСАКРА, а колкото до првилата тях кой ги спазва
                            Николай Гогов 0898676912

                            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво мислите за движението регистрирани АТВ по натоверените градските улици

                              Здравейте !

                              Моето ATV е регистрирано в КАТ, но единствено, за да пресичам околовръстното безплатно... Е, понякога, го карам и в София, но само от немай къде. Освен това, не го карам като лумпен (то си зависи от човека,де), най-малкото защото в момента окачването му е супер меко - за яко off road, и ако взема някой завой с повече от 20-30 в най-добрия случай ще си събирам зъбите...
                              Идеята ми е следната : по-добре да са регистрирани - така хем няма никой да ни изнудва, хем ще си плащаме данъците. А що се отнася до лумпените и бясното каране - смятате ли, че в момента без ATV-та по пътя е по-безопасно?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X