Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на атв

    Здравейте , преди малко се регистрирах.Искам да ви попитам понеже в нета не открих а и съм новак в това ...какво мислите за Aeon Cobra 220 50.Намерих си едно такова атв за 500 втора ръка и искам да попитам дали са надеждни.Ще се кара на лозето Това ще е първото ми атв и не искам да се избоцам с някой боклук.А и сдруго да попитам , ако го купя трябва ли да го регистрирам и книжка да изкарвам или направо сядам и карам ?? Мерси предварително за отговорите

  • #2
    От: Помощ при избор на атв

    Като го видиме,чак тогава ще можеме да разбереме дали е надеждно.То така по интернет не става.Намери се някой,който разбира да дойде с теб на оглед.
    Пък и какъв е смисъла да даваш пари за регистрация и тем подобни,щом ще го караш на лозето ?!
    Симеон Симеонов - 0878666200
    Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
    Suzuki - A way of life

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при избор на атв

      Иначе за това колко е надеждно и идиотоустойчиво може да ти каже само някой,който притежава същото.
      Симеон Симеонов - 0878666200
      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
      Suzuki - A way of life

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при избор на атв

        За 500 лв. трябва да бъдеш сигурен, че ще се избоцаш...на колко си? колко тежиш? може да го караш и без регистрация и книжка, стига да не те пипнат ченгетата само по черно и в гората...

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при избор на атв

          Не ми се вярва 50сс атв (поне така съм разбрал, а и за 500лв. предполагам не е повече кубици...ако не е така се извинявам) да може да те вози където и да било освен на асфалт...но може и да греша

          Коментар


          • #6
            От: Помощ при избор на атв

            А ако е и по-тежичък и по асфалта ще му е тегаво.Пък и това АТВ е малко като габарити и мощност.
            Симеон Симеонов - 0878666200
            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
            Suzuki - A way of life

            Коментар


            • #7
              От: Помощ при избор на атв

              Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
              А ако е и по-тежичък и по асфалта ще му е тегаво.Пък и това АТВ е малко като габарити и мощност.
              Именно...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X