Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за kawasaki kvf 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за kawasaki kvf 650

    Здравейте!Аз съм от Варна и търся части за kawasaki kvf 650 2007 година.Тук ми предлагат само оргинални части,които трябва да се поръчат от kawasaki и трябва да чакам 2 месеца,освен това са много скъпи.Въпросът ми е дали се предлагат някъде части на по - достъпна цена,които са правени по патент на оригиналните(например както Bosch правят ремъци,филтри и др.за всякякви автомобили)?Става дума предимно за консумативи като ремъци,накладки и др.

  • #2
    До: Части за kawasaki kvf 650

    [QUOTE=naskoradew;173932]Здравейте!Аз съм от Варна и търся части за kawasaki kvf 650 2007 година.Тук ми предлагат само оргинални части,които трябва да се поръчат от kawasaki и трябва да чакам 2 месеца,освен това са много скъпи.Въпросът ми е дали се предлагат някъде части на по - достъпна цена,които са правени по патент на оригиналните(например както Bosch правят ремъци,филтри и др.за всякякви автомобили)?Става дума предимно за консумативи като ремъци,накладки и др.
    Ми че филтрите и накладките са достъпни, какво толкова. Мисля,че не епроблем да ги намериш.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X