Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата в ауспуха

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на ватата в ауспуха

    Здравейте колеги понеже не е останал вата в гърнето и реших да я сменя но се чудя с какво и дали трябва да се лепи с нещо като се зглобява за да не почне да изпуска после оттам дим ауспуха е HMF единична генерация ако това има значение.


    Поздрави В.Василев.
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

  • #2
    От: Смяна на ватата в ауспуха

    Разнитваш го от единия край,ако има разхлопани нитове разнитваш от там където са те,ако няма по добре от външния край,тоест там където е дупката или спаркарестора.Изваждаш старата вата,отиваш до някой магазин за домашни потреби и си купуваш една голяма опаковка телчета за миене на съдове.Телчетата са направени от неръждавейка,така че не изгарят лесно,бъркаш с пръста по средата на телчето и разширяваш дупката,после нанизваш на малката тръба в центъра на гърнето.С дръжката на чук или друго подходящо дърво набиваш телчетата колкото може повече.Колкото повече успееш да натъпчеш в гърнето толкова по добре,после слагаш капачката занитваш и се кефиш.Може да ме черпиш бира ако се видим някога ,бях обещал да не издавам тайната за телчетата но все пак е криза и цялата работа ще ти струва 5лв и ще изкара поне толкова колкото ватата.Успех!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на ватата в ауспуха

      Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
      Разнитваш го от единия край,ако има разхлопани нитове разнитваш от там където са те,ако няма по добре от външния край,тоест там където е дупката или спаркарестора.Изваждаш старата вата,отиваш до някой магазин за домашни потреби и си купуваш една голяма опаковка телчета за миене на съдове.Телчетата са направени от неръждавейка,така че не изгарят лесно,бъркаш с пръста по средата на телчето и разширяваш дупката,после нанизваш на малката тръба в центъра на гърнето.С дръжката на чук или друго подходящо дърво набиваш телчетата колкото може повече.Колкото повече успееш да натъпчеш в гърнето толкова по добре,после слагаш капачката занитваш и се кефиш.Може да ме черпиш бира ако се видим някога ,бях обещал да не издавам тайната за телчетата но все пак е криза и цялата работа ще ти струва 5лв и ще изкара поне толкова колкото ватата.Успех!
      Благодаря колега
      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на ватата в ауспуха

        Видях темата случайно,въпросът ми е-има ли значение дали моторът е 2Т или 4Т.БЛАГОДАРЯ предварително..

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на ватата в ауспуха

          Почти всички телчета за съдове са поцинковани, а не неръждаеми...така че внимавайте.

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на ватата в ауспуха

            Един господ знае колко правилно е тва....аз ти давам един клкип в който е обяснено всичко нагледно

            http://www.youtube.com/watch?v=RNxKO...layer_embedded

            Дано съм ти от полза.

            Коментар


            • #7
              От: Смяна на ватата в ауспуха

              Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
              Видях темата случайно,въпросът ми е-има ли значение дали моторът е 2Т или 4Т.БЛАГОДАРЯ предварително..
              КАто цяло се продава различна вата за 2Т и за 4Т , но в една тема четох че разликата било че едната за 4Т се навива а тази за 2Т просто се натъпква незнам дали наистина е така но това съм чул може да напишеш смяна на ватата в Google и оттам ще те прати към темата иначе се намира в раздела на моторите доста сериозно дискутират за 2Т.


              Поздрави В.Василев.
              Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

              Коментар


              • #8
                От: Смяна на ватата в ауспуха

                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                Един господ знае колко правилно е тва....аз ти давам един клкип в който е обяснено всичко нагледно

                http://www.youtube.com/watch?v=RNxKO...layer_embedded

                Дано съм ти от полза.
                Благодаря колега помогна ми много вече го събрах и днес ще му правя проби за момента не мисля че е станал по-тих но ще видим

                Поздрави В.Василев
                Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

                Коментар


                • #9
                  От: Смяна на ватата в ауспуха

                  Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
                  за момента не мисля че е станал по-тих но ще видип
                  За по-тих незнам но със сигурност звука ще е по-плътен и няма да дрънчи на консерва
                  SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Смяна на ватата в ауспуха

                    Благодаря на,,venkata2''за инфото ще се възползвам от нея.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Смяна на ватата в ауспуха

                      Благодаря на колвгите за ползотворните клипове ето и как стана


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:308828_279710708713968_100000251233551_1087059_1646660364_n.jpg
Прегледи:1
Размер:141.8 КБ
ID:5306973
                      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X