Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

    Здравейте съфорумци , стана вече месец и нещо съм собственик на едно сузанче 400 кубика 2008ма , с K&N филтърче и махната тапа на ауспуха. Чувам от доста места че с правилния жиглиор и настройка се подобрява вървежа а разхода се запазва същия че даже при по-спокойно каране и падал ? Има ли такава шушумига и откъде да си намеря че съм заинтригуван да поразкърша малко машинката а пък ако ми падне разхода направо да си бия г*за в тавана
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

  • #2
    От: Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

    Има китове на различни фирми,можеш да провериш в Ebay,http://www.ebay.co.uk/itm/DYNO-JET-J...ht_2281wt_1139 или да си го поръчаш на някой да ти го достави.Моето сузи е джетнато но така го купих,мислех да го правя стейдж 2 но се отказах,иначе на Митко от Троян синът щеше да ми поръчва кит,ника му в скайп е acatamx ако искаш свържи се с него,много разбрано момче е,може и за други работи да ти помогне.А самото джетване е добре да го прави някой който е наясно какво прави,не е само да извадиш единия жигльор и да сложиш новия.Успех!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

    Коментар


    • #3
      От: Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

      Старото Сузуки го джетнах със същия кит и бях много доволенА ако имаш поне малко техническа грамотност джетването е не повече от 2 часа работа със свалянето и почистването на карбуратора.
      SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

      Коментар


      • #4
        От: Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

        Ами ако няма?
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар


        • #5
          От: Jet kit за Suzuki LTZ 400 , що е то ?

          Няма проблеми , трябва ми само проста инструкция и другото ще го оправя , аз съм си свикнал 3 години карах китаец и съм претръпнал да правя и бутам докато не стане
          Няма кал - Няма кеф !!!
          Suzuki Samurai LJ410 1984
          Suzuki LTZ400 2008
          Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X