Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CAN-AM Outlander 650 - въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CAN-AM Outlander 650 - въпрос

    Здравейте колеги!Почти съм се навил да купувам тази http://www.atvtraderonline.com/listi....-EFI-96942009 машина.Прочетох всичко изписано във форума и точно за 650 то не е много,предполагам че машината е много сходна със големия си батко 800.Изтеглих сервизно ръководство от форума на Can-Am и го намирам доста полезно като за начало,пише кое колко как и кога се сменя.Единственото нещо което за момента не ми е ясно е дали е възможно да си купя от някъде кабел за диагностика и софтуер съответно.Как става чистенето на грешки и нулирането на сервизните интервали,дали за всяко нещо ще трябва да се ходи до София?За частите,цените и сроковете на доставка съм наясно,за това искам да е ново с надеждата следващите 2 години само масла и филтри да сменям.Ако има някой който е наясно с цялата процедура моля да изкаже мнение по въпроса,благодаря предварително на всички които ще се отзоват!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

  • #2
    От: CAN-AM Outlander 650 помощ

    Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
    .Единственото нещо което за момента не ми е ясно е дали е възможно да си купя от някъде кабел за диагностика и софтуер съответно.Как става чистенето на грешки и нулирането на сервизните интервали,дали за всяко нещо ще трябва да се ходи до София? !
    Ходиш всеки път до Зундерт, няма вариант за кабел и компютър, щото Can-Am го дават само на дилъри !


    P.S.

    Не виждам нищо спешно и неотложно в питането, за да пише "помощ" в заглавието...така се объркват колегите и не е коректно, ако смяташ, че по тоя начин ще привлечеш повече мнения !

    Коментар


    • #3
      От: CAN-AM Outlander 650 - въпрос

      Ако не се лъжа Жорката от Пловдив също има софтуер за кан-ам.

      Коментар


      • #4
        От: CAN-AM Outlander 650 - въпрос

        Извинявам се ако заглавието на темата е стресирало или притеснило някой колега!
        Може ли да ми дадете някакви координати на този човек от Пловдив че ми е на половината път до София?
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X