Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за KFX 700.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за KFX 700.

    Имам гореспоменатото АТВ и искам да попитам има ли някакви ограничения на скороста в този модел, тъй като моето максимум вдига 70км/ч а гледам из форумите повечето без проблем вдигат около 100км. Да не би да трябват някакви допълнителни настройки...
    Ако някой има решение нека сподели.
    Благодаря предварително !

  • #2
    От: Въпрос за KFX 700.

    Попринцип дигат около 105-120 тези модели ако са барнати и повече а твоя, нов ли е ? Ако е нов данеби да е модела за асфалт защото той е малко скупен, или ако не е това виж отзаде на гаста има едно болче да не би да е завито...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за KFX 700.

      Как да разбера дали е модела за асфалт ? Взимахме го в началото на 2008година от едимотоцентър. И каде да гледам за това болтче, от задната страна на дросела за газта ли ? И ако е там трябва да е по развито ли ?
      Извинявай за многото въпроси , но съм все още нов във бранша и не съм много в час със нещата.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за KFX 700.

        Взимахме го в началото на 2008година от едимотоцентър, как да разбера дали е така наречения модел за асфалт ? И за болтче зад дросела за газта ли става въпрос, ако да трябва да е по развито ли ? Все още съм нов в бранша..

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за KFX 700.

          Първоначално публикуван от phonomania Преглед на мнение
          Взимахме го в началото на 2008година от едимотоцентър, как да разбера дали е така наречения модел за асфалт ? И за болтче зад дросела за газта ли става въпрос, ако да трябва да е по развито ли ? Все още съм нов в бранша..
          Това болтче ограничава палеца за газта до каква степен може да се натиска, аз нямам такова и мисля и на теб не ти трябва, ако проблема е в него разбира се. Лично съм вдигал 115 км/ч с моето, като няма никакви доработки.
          Последно редактирано от intruderzzz; 20-06-11, 17:04.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за KFX 700.

            Намерихме проблема , беше в жилото за газта регулирахме го и всичко е нормално сега.
            Благодаря на всички.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X