Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грозното Пате

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Грозното Пате

    та ето кви простотии сътворих последните дни
    Това е чисто ново kfx700

    a след два дена стана такова






    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    Re: Грозното Пате

    Браво! Лично на мен ми харесва повече така , както си го направил. Пък и това зеленото май си е запазена марка на Кавазаки , не е ли тъй?
    И го отваря още повече.

    Коментар


    • #3
      Re: Грозното Пате

      само сините колани не ми се връзват нещо
      Животът е объдно кратък, трябва да се живее бързо .... бръм бърм...

      Коментар


      • #4
        Re: Грозното Пате

        немаше други след няколко дни ще взема черни
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #5
          Re: Грозното Пате

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          немаше други след няколко дни ще взема черни
          Животът е объдно кратък, трябва да се живее бързо .... бръм бърм...

          Коментар


          • #6
            Re: Грозното Пате

            Ли ли Страхотия
            Да не забравиш и лебедката

            Коментар


            • #7
              Re: Грозното Пате

              а, пък утре ще ви пусна снимки от излишните части на новото и малко стари какво сглобихме
              Николай Гогов 0898676912

              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

              Коментар


              • #8
                Re: Грозното Пате

                Ами доста добре, браво постарали сте се. Даите повече информация за кормилната оредба и джантите.

                Коментар


                • #9
                  Re: Грозното Пате

                  джантите са карбонови на HIPPER но се сменяха задни главини иначе не стават, Кормилото обира част от вертикалните вибрации има четири варианта на настройки с подмяна на тампоните при търкаляне не се криви или ако случайно стане се подменя само детайл и това единствено е тръбата режеш нова надяваш я и си готов демпфера предполагам знаеш за какво служи ,ами това е накратко
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Грозното Пате

                    Трипер
                    Писах ти на ЛС но не ми отговори,става въпрос за пластмасите който сте свалили от атв-то,тези черните,Продаваш ли ги,и ако е да цена нещо
                    Благодаря
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Грозното Пате

                      Може ли да ми кажеш за демфера дали си го преправял нещо, планки и пригажданки или си е оригинален за KFX-а. И аз мисля да слагам ама ми казват че трябва да се правят разни неща за да стане.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Грозното Пате

                        такова нещо като оригинално няма защото братята американци освем че всичко им е в инчове ами така са направили нещата че няма смяна само на едно като тръгнеш от край до край затова някъде требва да им се прекъсне дивотията им, та по същество; насажда се нова плочка на кормилния прът че демпфера е по широк от оридиналната планка а захвата на демпфера е в края му и като се разбробие 10-12мм за болтовете на демпфера и излизаш извън оригиналната затова е новата по широка но има по лесни за монтаж демпфери те са като двустранно действащ амортисьор и се захваща за кормилните щанги и рамката но мисля че нямат степени за регулация но затова пък са доста по евтини и лесни за монтаж
                        ето я новата планка заварена отгоре върху старата


                        Последно редактирано от Tpunep; 27-04-07, 19:16.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Грозното Пате

                          както обещах пускам снимки какво сглобихме от остатъците и понеже нямаше никой наблизо се прежалих и взех че го взех
                          Прикачени файлове
                          Николай Гогов 0898676912

                          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Грозното Пате

                            Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                            както обещах пускам снимки какво сглобихме от остатъците и понеже нямаше никой наблизо се прежалих и взех че го взех
                            Е, че то си сте си сглобили още едно бре ... хехеххе ... лудница!
                            The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X