Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

    На моето обтягането на веригата така е направено, че има много голямо значение колко прешлена са отгоре и колко отдолу. Зъбчатка опъва долната част на веригата и ако е по-дълго стои само на горно положение без да разтяга пружините и без да върши работа. Затова с прехвърляне на няколко зъба я докарвам до положение в което да е добре отгоре, но и да работи обтягането отдолу.
    VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

    Коментар


    • #17
      От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

      Колко зъба трябва да е веригата АТВ-то ми е като това на снимката Shineray stxy250 че искам направо като си ходя на село да я монтирам по разни сайтове видях че се предлагат вериги 428 ама има с 120,130 и 140 зъба и незнам каква да взема ако някой е броил да каже много ще съм благодарен

      Коментар


      • #18
        От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

        В магазините за трактори, комбайни и т.н. има евтини и добри вериги на метър.
        В гора без телефон, като в пустиня без вода! :lol:

        Коментар


        • #19
          От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

          Купих си верига излезна ми 18 лв със снадката общо са 61 звена + снадката стават 62 ако някой го интересува от къде в Пловдив да си купи да пише на лични да не правиме реклама
          П.С Какви накладки да си купя за задната спирачка атв-то е Shineray stxy250 в един магазин ми предложиха някакви Gold fren Ceramic carbon бива ли я тази марка и ако може да ми препоръчате евентуално какви да взема?

          Коментар


          • #20
            От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

            Аре и от мен една хитрина:
            След като скъсената с едно звено верига пак се разтегне докрай и се смени заедно с пиньоните, последните не се изхвърлят, а се монтират отново, когато и новата китайска верига се скъси с едно звено след съответното разтягане.
            Досега съм сменил само 3 вериги така при зверско каране на около 8000 км само на този китаец.

            Коментар


            • #21
              От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

              И на моята барака увисна веригата,ама си нямам идея ,как се оптяга...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140529_165133.jpg
Прегледи:1
Размер:269.3 КБ
ID:5590761

              Коментар


              • #22
                От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

                Най добре смяна на всичко китайско......преден и заден пиньон .Чакам поръчка от Карлово,от 428 стъпка на веригата минавам на 520.Тея зъбаци които са карловските с тея наши китайци 250cc докато го имате няма да помислите за верига и пиньони.Ако някой все пак държи да кара с 428,препоръчвам верига от MZ 251,задължително Чешка,не китайска.
                Успех на всички!
                Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 12-03-15, 22:34.

                Коментар


                • #23
                  От: Скъсяване на верига на АТВ Shineray stxy250 - как?

                  Колеги може ли да ми снимате долният обтегач на веригата при мен лисва. Атевето е автоматик 250.Мерси предварително !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X