Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

    Ското си купих Yamaha Raptor 660.Като Включа задна скорост "R" на право ми варви,но на най-малкия диг или някакво препядствие атв-то започва да прекъсва.Някои ми казват че имам някакъв ограничител и затова атв-то прави така ако може помогнете ми.

  • #2
    От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

    С каква скорост го караш на задна скорост

    Коментар


    • #3
      От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

      Ми от място тръгвам както казах по горе,ако е на равен път върви,но има ли нещо стръмно неще да върви и дам ли му повече гас дори и да е на равно прекъсва и леко започва да наема.Мерси за отделеното внимание!

      Коментар


      • #4
        От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

        Това го прави даже и когато си натиснал "OVER RIDE" ли?

        Коментар


        • #5
          От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

          Това само на задна ли ти го прави?
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • #6
            От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

            Да това си е фабричен ограничител и на почти всички АТВ-та го има на задна,а за бутона "OVER RIDE" мисля,че на раптор 660 го няма...

            Коментар


            • #7
              От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

              Първоначално публикуван от yamaha-racing Преглед на мнение
              Да това си е фабричен ограничител и на почти всички АТВ-та го има на задна,а за бутона "OVER RIDE" мисля,че на раптор 660 го няма...
              Да такъв бутон няма виждал съм какво представлява този бутон има го на КФХ 700 и на някой други но на раптор няма такова.Знаете ли каде се намира този ограничител ? Мерси за отделеното внимание!

              Коментар


              • #8
                От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                Първоначално публикуван от RapToRcHeTo Преглед на мнение
                Знаете ли каде се намира този ограничител
                Мога ли да те попитам защо е нужно да караш бързо на задна, нещо не ми е ясно. Оverride бутона се използва в случай, че затънеш в дълбока кал или сняг и той касае само задна скорост. Не влияе на останалите пердавки, ако това е причината да искаш да махаш ограничителя.
                Последно редактирано от intruderzzz; 21-12-10, 10:16. Причина: допълнение

                Коментар


                • #9
                  От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                  Тоя въпрос беше излишен защото в 90% от случаите когато използваш задна на спортните, Override- а и високите обороти са задължителни!
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар


                  • #10
                    От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                    Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                    Тоя въпрос беше излишен защото в 90% от случаите когато използваш задна на спортните, Override- а и високите обороти са задължителни!
                    Колко спортни АТВ-та знаеш които имат Override, да не говорим ,че има такива без задна даже.

                    Коментар


                    • #11
                      От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                      ОМФГ хора аз искам да махна този ограничител, заради който атв-то прекъсва и не ще да върви. То ако вървеше назад без да прекъсва за най-малкото препядствие, аз нямаше да пусан тема. Не ми казвайте, че не ми трябва да върви бързо назад щом питам. Ако знаете, кажете, ще съм благодаарен. Ама не ми трбват такива спамери, като intruderzzz. Ако може, кажете как се маха този ограничител или нещо което да ми помогне! Мерси за вниманието!

                      Коментар


                      • #12
                        От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                        Слагаш копче което прекъсва датчика за задна скорост,който дава импулс към компа и си готов....

                        Коментар


                        • #13
                          От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                          Първоначално публикуван от RapToRcHeTo Преглед на мнение
                          ОМФГ хора аз искам да махна този ограничител, заради който атв-то прекъсва и не ще да върви. То ако вървеше назад без да прекъсва за най-малкото препядствие, аз нямаше да пусан тема. Не ми казвайте, че не ми трябва да върви бързо назад щом питам. Ако знаете, кажете, ще съм благодаарен. Ама не ми трбват такива спамери, като intruderzzz. Ако може, кажете как се маха този ограничител или нещо което да ми помогне! Мерси за вниманието!
                          Пич, може да съм всичко друго но не и спамер. Исках да кажа ,че това е нормално да се случва на задна и да не се притесняваш...
                          Позиция 37 на диаграмата нарича се "Автоматичен прекъсвач" или "CIRCUIT BREAKER" ако ще го търсиш в Гугъл. Мисля ,че това ти спира оборотите пробвай да го махнеш и дано да стане.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ELECTRICAL_1.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5238145
                          Последно редактирано от intruderzzz; 27-12-10, 09:49.

                          Коментар


                          • #14
                            От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                            Да мерси,поне знаете ли каде се намира този прекъсвач някои който има раптор 660 или е знае нещо да каже ако може каде се намира тоя прекъсвач заквото искам да го махна не ми трябва! Мерси за Вниманието

                            Коментар


                            • #15
                              От: АТВ - то прекъсва, моля помогнете ми

                              Проблема при мен се оправи с регулиране опъването на жилото за задна скорост. В мануала си има описание на настройката. Сега без проблем се форсира на задна и не гасне.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X