Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбонови протектори за ауспуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карбонови протектори за ауспуси

    Тъй, не знам при Вас как е ама на мене крачолите са ми постоянно в дупки от изгарания от ауспуха, та като е криза и нема неколко стотици хиляди излишни Евра за изготвяне на модерни матрици, 3D-та, и др. високотехнологични пенизи реших със малко средновековна технология да си реша проблема. Убавото е че работим във строителна фирма и има гипс на корем и да поарчим малко повечко найн проблем, изнамерих една стара лампа да и ползвам стъклото за калъп тип "Тухла" разбърках бъркочо и хакнах вътре кривката от ауспуха да се гипсира.


    И го зарезах до следващию ден


    И чак тогаз го изкъртих и зарезах за още неколко...

    След като беше изсъхнало като ората последва малко шкурене, финно шпакловане па шкурене та неколко пъти така, доде се изгланцира и понеже немам нерви да търчим из цела София за некви модерни отделители си го наклепах със WD-40.

    Мосю Цеков преди неколко месеца ми довлече едно парче карбонов плат от некъде което бях зарезал неколко месеца да събира прах из долапите ма му доде ред да го съсипем.

    Това ми е първию опит от него снимки немам как съм го правил, както и от бъркането и мазането от смолата че всичко беше станало голем бербат освем мен и наоколо до две пресечки.

    Те го вече готово, легнало си е като заврен зет при баба, опа ама преди туй му теглих един лак за джанти отгоре да придобие пазарен вид.

    Стана убаво, или Аз немам вкус.

    Ако сменим занаята се местим у Перник, там имало бая хлеб да се яде за подобни изделия.
    Отгоре.

    Отдоле


    Сори за кофтито снимки ама напоследък и откъм техника съм го закършил, първото протекторче вече неколко месеца си го ползвам и нема ядове а си мислех че набързо ша са прогори и нема да остане нищо от него ама още си е непокътнато. Като цело ги правим тея цигании оти от парт каталога на КТМ нито има нещо по убаво и читаво па и евтино. Айде и газ с русата.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    От: Карбонови протектори за ауспуси

    Пуууу, а аз като олигофрен навивам на тръбата лента за ауспуси от 25кинта, той я гори, аз пак навивам ... а тук хем не гори, хем туникс. Благодарско за идеята
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Карбонови протектори за ауспуси

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      Пуууу, а аз като олигофрен навивам на тръбата лента за ауспуси от 25кинта, той я гори, аз пак навивам ... а тук хем не гори, хем туникс. Благодарско за идеята
      От тая лента що съм изхарчил не е истина, ама пусти шубраци и разни пароструйки и виждат сметката за норматив.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        От: Карбонови протектори за ауспуси

        Като купешко е станало, моето де ми подари ча ме е жал да го монтирам.

        Що не пуснеш алуминиевите втулки за амортисьрите де ти избацах ?

        Коментар


        • #5
          От: Карбонови протектори за ауспуси

          Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
          Като купешко е станало, моето де ми подари ча ме е жал да го монтирам.

          Що не пуснеш алуминиевите втулки за амортисьрите де ти избацах ?
          Ще ги пуснем ама не съм ги нащтракъл.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            От: Карбонови протектори за ауспуси

            евала Пламка
            R1200GS (2004)
            Beta Factory 525 (2009)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X