Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво могат работните АТВ-а

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Какво могат работните АТВ-а

    Ами в нашия клуб вече си има АТВ , днес би трябвало да е купено ... и ако знаете на колко години е собственика му ... само на 12
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • #17
      Re: Какво могат работните АТВ-а

      Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
      Ами в нашия клуб вече си има АТВ , днес би трябвало да е купено ... и ако знаете на колко години е собственика му ... само на 12
      Дам само че в тази тема става дума за работните атв-та,а това нашето е китайски боклук,ако може така да го нареча и е 250 кубика
      [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
      [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
      [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

      Коментар


      • #18
        Re: Какво могат работните АТВ-а

        Първоначално публикуван от NiGhTy Преглед на мнение
        Дам само че в тази тема става дума за работните атв-та,а това нашето е китайски боклук,ако може така да го нареча и е 250 кубика
        Не всичо китайско е "боклук". Има и сравнително свестни /за цената си/ неща.

        Коментар


        • #19
          Re: Какво могат работните АТВ-а

          Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
          Не всичо китайско е "боклук". Има и сравнително свестни /за цената си/ неща.
          Само как звучи цитата. Аз пък евтино и хубаво не съм виждал. Винаги когато съм си копувал евтини неща съм ял дървото.
          След като даваш тези пари за АТВ трябва да си подготвен за проблеми.

          Коментар


          • #20
            Re: Какво могат работните АТВ-а

            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
            ...Аз пък евтино и хубаво не съм виждал...
            Да бе адашче принципно си прав. Просто имам наблюдение от лебетката която си купих.

            Коментар


            • #21
              Re: Какво могат работните АТВ-а

              Значи има друга далавера, и тя е най-страшна. Често ми се случва боклуци да са на цената на истинските продукти. И толкова добре са направени че не можеш да ги различиш, да не говорим за някои които неразбира. Говоря ти за строителни материяли и инструменти. Същото е и при всичко останало.
              Просто аз предпочитам доказаното и изпитанато и доста скъпо съм си палщал за да се науча на това. Защо трябва да си правиш експеримент и да имаш ядове и то при едно хоби каквото е offroad-a където трябва да се отпуснеш и да не мислиш за работа.
              Аз искам да ми е сигурно за да мога да се накефя.


              И все пак: "евтиното винаги излиза по скъпо"
              това не съм го казал аз.

              Коментар


              • #22
                До: Какво могат работните АТВ-а

                И "мулета" и работни.
                http://www.youtube.com/watch?v=_gm9p6tx79Y&NR=1

                Коментар


                • #23
                  До: Какво могат работните АТВ-а

                  Адаш, нещо не мога да разбера....
                  Значи тия ATV-та работните докосват ли дъно или плуват? И къде са им въздушните филтри? твоето нали е същото защо се одави? Абе кажи ми по принцип на каква дълбочина наи-много могат да влизат?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какво могат работните АТВ-а

                    С предишното АТВ адаш съм се топил толкова че се виждаше само кормилото и надписа "Yamaha" на резервоара и не съм имал проблем, но на Кавазаки-то отвора на въздушния филтър е по-ниско и водата стигне ли фаровете считай че си го "одавил".
                    Решението е - шнорхел като тези на кипчетата, но и тук има недостатък. С това каране което правим ние, винаги има потенциална опастност да се обърнеш, както се е и случвало та при обръщане шнорхела си "отива на кино".
                    Колкото това дали плува или докосва дъното мисля, че с предния мост плува, а с задния докосва дъното, поне моето чувство е такова.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво могат работните АТВ-а

                      просто направи по малък шнорхел около педя и си си решил проблема може би ако направиш и двоен S хнякъде ако има възможност ще стане по добре
                      Николай Гогов 0898676912

                      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво могат работните АТВ-а

                        хах е това е работа --> шнорхела
                        [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво могат работните АТВ-а

                          При някои модели има фабрично нещо като шнорхел изведено зад резервоара като тази honda rubiconа други като например този can-am нямат. този също няма но е доста високо
                          ------------------------------------
                          тел. O878 9ЧЧ 999

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какво могат работните АТВ-а

                            Нещо оплесках със снимките но ще пробвам пак














                            ------------------------------------
                            тел. O878 9ЧЧ 999

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какво могат работните АТВ-а

                              OMG вие да не сте от морски пехотинци или брегова охрана !!!
                              ЛуУУУуди...а да..и ми е интересно как АТВ-то не потъва????кое му служи за "плавник"
                              гумите или нещо допълнително....все пак не е лекичка машинката!
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • #30
                                До: Re: Какво могат работните АТВ-а

                                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                                Да ти кажа наистина се замислям за работно в последно време. Тези машини са с големи възможности пък и защо да са по бавни като вече има двигатели х60ps. например kawasaki 750i или тоя в последно време доста коментиран RENEGADE 800i. Това са доста сериозни ATV-та. Чудя се само как се държи на завоите и на страничните наклони, това ме малко питеснява иначе съм готов. Е-ати танковете върви навсякаде.
                                Вуйчо ми има такова кавазаки и казва,че добре се държало на екстремите.Каза,че трудно се закъсвало с него и било доста мощно и почти всепроходимо.И въобще не било бавно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X