Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5 500 км преход с АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 5 500 км преход с АТВ



    Тръгване от Лондон,след това Париж,Барселона,Валенсия,Гранада,Антекера,Ронда,Марбеля,Тарифа,Танжер.Мроко,Западна Сахара...
    ...и обратно-Мароко,Тарифа,Кадис,Севилия,Португалия,Сантандер,ферибота и пак Лондон.
    ТОТАЛ: 5 500 км
    Основната цел е да съберат пари за благотворителни организации, които ще бъдат посетени по маршрута.Това също ще бъде световен рекорд, тъй като все още никой не е изминавал този маршрут с АТВ.Планът е да се събере екип от продуценти и оператор да заснемат това събитие за Би Би Си!

    Това е машината




    неЧовека,който ще кара е Пол Варти.

    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    От: 5 500 км преход с АТВ

    Не тунинговано АТВ на такъв преход ?! ммм Не мисля ...
    Начинанието само по себе си е уникално и ще бъде следено с голям интерес . Рекорд ще е ако иде и само в 1та посока .
    неЧовека наистина трябва да е голям карач за да тръгне на такова пътешествие а машината , дано издържи ... интересно как седи въпроса със бензина , маслото , храната , водата ... асистенция ли ще ги подсигурява или той ще е "On his own" ... ?
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #3
      От: 5 500 км преход с АТВ

      Що си мислиш ,че няма да издърви машината?Определено ще е интересно.

      Коментар


      • #4
        От: 5 500 км преход с АТВ

        Колега тази машина съм я признал като много корава , по каквито коментари съм чел и колкото видео съм изгледал винаги е в Топ-а обаче тука си говорим за непрекъснато натоварване , много добре знам че имаш опит в състезанията , но там е едно - няколко часа гърч а после почива , правиш лек преглед и пак каране а тука си говорим за дни подред каране и не вярвам ептен без да я погледне и пипне тук-таме няма да стане работата...иначе ако всичко е Ок това ще е много добра реклама на Сузуки и голямо затвърждаване на пазара отново !
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #5
          От: 5 500 км преход с АТВ

          Е ти ме изкара голяма звезда....Според мен си в грешка относно натоварването.Идея си нямам как кара човека,по колко км ще минава на ден и т.н.Но той няма определен период за изминаване на километрите.Идеята ми е ,че ако се кара с разходкаджийско темпо то натоварването е далеч по-малко от такова на състезание.

          Коментар


          • #6
            От: 5 500 км преход с АТВ

            За тунинг нищо не казват.Ще пусна едно едно запитване.За сега неЧовека е сам,асистенцията явно ще е оператора и екипа на BBC.
            Николай Миланов

            "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

            Коментар


            • #7
              От: 5 500 км преход с АТВ

              Не вярвам натоварването да е чак толкова голямо и мисля че с подмяна на консумативите навреме(масло,лагери,втулки и пр.), няма да има проблеми
              [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

              Марин Маринов - 0885114702

              Коментар


              • #8
                От: 5 500 км преход с АТВ

                Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                Колега тази машина съм я признал като много корава , по каквито коментари съм чел и колкото видео съм изгледал винаги е в Топ-а обаче тука си говорим за непрекъснато натоварване , много добре знам че имаш опит в състезанията , но там е едно - няколко часа гърч а после почива , правиш лек преглед и пак каране а тука си говорим за дни подред каране и не вярвам ептен без да я погледне и пипне тук-таме няма да стане работата...иначе ако всичко е Ок това ще е много добра реклама на Сузуки и голямо затвърждаване на пазара отново !
                Аз мисля, че щом машината работи нормално за 100 км non - stop, то тя ще може да работи и 5 000 км без проблем, ако се обслужва и поддрържа както трябва.
                Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                0887259409

                Коментар


                • #9
                  От: 5 500 км преход с АТВ

                  Вие гледате 2 снимки на атв-то отвън. Ами ако по двигателя има тунинг ??
                  Аз подкрепям мнението, че машината ще издържи !
                  Ще следим с интерес.
                  Сузуки Витара 1.6 8V
                  Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

                  Живеем не както искаме, а както можем !

                  Коментар


                  • #10
                    От: 5 500 км преход с АТВ

                    Като гледам е тръгнал на разходка
                    Без екипировка и без асистенция ...
                    Може да кара по асфалт 5500км. Защо да не издържи машината и човека
                    Само масло ще си сменя тук там

                    Коментар


                    • #11
                      От: 5 500 км преход с АТВ

                      На дали с тези гими ще кара по асфалт. Като гледам клипа ще върти по черно повече май.

                      Коментар


                      • #12
                        От: 5 500 км преход с АТВ

                        Според мене машината ще издържи стига да се подменят маслото и някой др части на време

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X