Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клипове

    Тема за клипове от преходи,състезания,тестове и всичко свързано с АТВ спорта

    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    До: Клипове

    Какво и имаше на старата тема ?
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      До: Клипове

      Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
      Какво и имаше на старата тема ?
      Прав си.И аз като kocha не намерих тема за клипове (не смешни) и за това я направих.Забравих за старата,ако модераторите преценят,че се дублират,да я изтрият.
      Николай Миланов

      "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

      Коментар


      • #4
        До: Клипове

        хАмериканския чалъндж къп



        ...и специално за Пламен (ТритеПера)
        Николай Миланов

        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

        Коментар


        • #5
          До: Клипове

          Втория клип съм го гледал десетки пъти, и всеки път ме кефи на макс като го гледам отново и това е по време на съзтезание когато в един момент си каталясъл и тепърва предстои още няколко пъти да го качваш просто Американците са си изроди и си заслужават името на съзтезанието "Iron man". България е по-вероятно отново да я видим на три морета отколкото да се случи нещо подобно.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Клипове

            Това IRON MAN е ненормална работа или поне на мен така ми се струва....

            Абе Пацо ти представяш ли си за какво иде реч - Дълбок дол като трасе и 2-3 такива екстрима..... Два манша * 10 обиколки
            Вечерта нема да можем да поднесем лъжицата към устата......, пък за чаша да не говорим....
            Последно редактирано от Стефан Слабов; 21-03-10, 15:44.
            0887 246718

            Коментар


            • #7
              До: Клипове

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Втория клип съм го гледал десетки пъти, и всеки път ме кефи на макс като го гледам отново и това е по време на съзтезание когато в един момент си каталясъл и тепърва предстои още няколко пъти да го качваш просто Американците са си изроди и си заслужават името на съзтезанието "Iron man". България е по-вероятно отново да я видим на три морета отколкото да се случи нещо подобно.
              Защо дърпаш дявола за опашката?

              ПП Криза е - пари за нова машина нема......
              0887 246718

              Коментар


              • #8
                До: Клипове

                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                Защо дърпаш дявола за опашката?

                ПП Криза е - пари за нова машина нема......
                Ти видя ли някой да си изтърве така машината че да не може да продължи после с нея. А и тежки машини не видех, а и да знаеш не е до кризата просто повечето от хората си ходят из гората все едно са на модно дефиле да парадират че имат некво екстремно хоби отколкото да ги ползват по предназначение и затова като им се случи нещо по необичайно пазят машините докрай и обикновенно тогава са по големите щети, а тея тук са се катерили, падали безброй пъти оттам им експирианса им за самосъхранение на тях самите и машините им в последствие затова и щетите им са в пъти по малки.
                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                ...
                Вечерта нема да можем да поднесем лъжицата към устата......, пък за чаша да не говорим....
                Затова на тоя свят има мързеливи и умни хора които са измислили сламките.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  До: Клипове

                  Е еееееееееее ми то това от 2-рия клип колко сме го тренирали.:-).
                  Даже на софийското съзтезание от 09. си беше като това ама и с мотори.
                  [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                  blood group 0+

                  Коментар


                  • #10
                    До: Клипове

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    ... Американците са си изроди и си заслужават името на съзтезанието "Iron man". България е по-вероятно отново да я видим на три морета отколкото да се случи нещо подобно.
                    Много негативно си настроен...Аз съм те виждал,виждал съм и други хора,които няма да върнат газта на такова "екстримче".На състезание е друго,но знаеш адреналина..."дава криле" - качваш екстрима и горе си като нов,за следващата обиколка

                    Ето ги тежките машини...за Стефан Слабов



                    п.п.И тея са...пълна газ,без значение по пътеката,през листата или някой колега
                    Николай Миланов

                    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Клипове

                      Е това е истинското шоу, много добри клипове. Това му се казва упоритост
                      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Клипове

                        ихаа ... че то от последния клип АТВ-тата директно си се търкаляха с 10-15 км/ч към публиката ?! тези нормални ли са точно под баирите да оставят зяпачите и да няма никакви мерки за безопасност ?
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • #13
                          До: Клипове

                          http://www.vbox7.com/play:6c391bd7
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Клипове

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            Затова на тоя свят има мързеливи и умни хора които са измислили сламките.
                            Ще си взема цял стек!!! Само да има такива състезания, че да си ги ползвам по предназначение сламките!!!

                            Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
                            Много негативно си настроен...Аз съм те виждал,виждал съм и други хора,които няма да върнат газта на такова "екстримче".На състезание е друго,но знаеш адреналина..."дава криле" - качваш екстрима и горе си като нов,за следващата обиколка

                            Ето ги тежките машини...за Стефан Слабов



                            п.п.И тея са...пълна газ,без значение по пътеката,през листата или някой колега
                            Два - три пъти го гледах и гордо заявявам - не видЕх нЕкоя четворка да се утаркаля....
                            0887 246718

                            Коментар


                            • #15
                              До: Клипове

                              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                              Ще си взема цял стек!!! Само да има такива състезания, че да си ги ползвам по предназначение сламките!!!



                              Два - три пъти го гледах и гордо заявявам - не видЕх нЕкоя четворка да се утаркаля....
                              Аз пък не видях една 'четворка' да хваща, първия екстрем, все ходят да обикалят, по 'детските' То остана и по равнака да се търкалят!!!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X