Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Селски Тюнинг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Селски Тюнинг!

    Ето на какво "тунинговано" уфз попаднах преди време в интернет! Обърнере внимание на :Нерф баровете,хенд гуардите, кормилото и фара на него ,предните под калници и шок коуверса ! Има си и сверлоотразителчета,всичко е на 6+
    Пускайте и вие ако имате подобни куриози ! Може пък тема да стане и полезна !!
    Прикачени файлове
    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

  • #2
    До: Селски Тюнинг!

    Мале такова нещо не бях виждал Тия нерф-барове пръскат ... Мале амортисьорите някой видя ли ги
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      До: Селски Тюнинг!

      А Българския къде еее?
      Око за око и светът ще ослепее

      Коментар


      • #4
        До: Селски Тюнинг!

        Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
        Ето на какво "тунинговано" уфз попаднах преди време в интернет! Обърнере внимание на :Нерф баровете,хенд гуардите, кормилото и фара на него ,предните под калници и шок коуверса ! Има си и сверлоотразителчета,всичко е на 6+
        Пускайте и вие ако имате подобни куриози ! Може пък тема да стане и полезна !!
        Бойко аз на китаеца имам същата лупа на кормилото и между другото върши отлична работа... само дето на тая машина тая селяния ама ХИЧ не й отива браво за темата сега ще погледна аз какви куриози съм срещал
        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

        Марин Маринов - 0885114702

        Коментар


        • #5
          До: Селски Тюнинг!

          Смехх.. Оптимист човек.. ама даже се е и продавало, така ли ?
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #6
            До: Селски Тюнинг!

            Страхотно изпълнение най много ме кефи подкалницитеВсичко е направено с подръчни матеряли
            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
            [LEFT][/LEFT]

            Коментар


            • #7
              До: Селски Тюнинг!

              От какво ли са направени "гардовете" за ръце
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #8
                До: Селски Тюнинг!

                За мен това не е тунинг. Липсва антистатик отзад.
                Малко в страни от темата ама се сетих за " Ромските москвичи "
                Антистатици; болана на таблото и залепени войници; плюшените зарчета висящи на огледалото за задно виждане; карти с голи жени намушкани по въздуховодите на парното; кученце с люлееща се глава на задното стъкло, а в горният край нанизани на въженце триъгълните збнамена на всички държави; престилки( калобрани) боядисани шахматно и завързани с синджирчета от ; топка на скоростият лост въре с някоя фигурка; пластмасови капачки от оцет нацепени и поставени на чистачките ( за да не дерат стъклото ) отзад на багажника задължително от тръбните допълнителни багажници и много други, ами не ми се пише повече.
                Това е тунинг, а в случеят си е жива селяния

                Коментар


                • #9
                  До: Селски Тюнинг!

                  ТА да си дойда на думата за какво ви говорех.
                  Тези снимки не се препоръчват за хора с лабилна психика Сори за лошото качество, но ценителите на хубавият тунинг ще разберат за какво става дума


                  Коментар


                  • #10
                    До: Селски Тюнинг!

                    [/IMG]

                    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Селски Тюнинг!






                      пП. Извинявам се за предишния пост.. стана грешка

                      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Селски Тюнинг!

                        Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение





                        пП. Извинявам се за предишния пост.. стана грешка

                        Еееее точно за това говорех, въпреки че и жигулата ,нееее ладата неееее, абе това стрелбище дето съм го пуснал си го бива

                        Коментар


                        • #13
                          До: Селски Тюнинг!

                          На мене тия гардове ми приличат все едно са правени от броня на кола

                          Коментар


                          • #14
                            До: Селски Тюнинг!

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Еееее точно за това говорех, въпреки че и жигулата ,нееее ладата неееее, абе това стрелбище дето съм го пуснал си го бива
                            Определено А и тоя Москал не е точно този който аз си представям но.. чичко гугъл не разбира от тунинг..
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Селски Тюнинг!

                              Да предпазителите за ръцете са от някаква броня или лайсна.. Предпазителите на амортесьорите ми приличат като от някаква гофрирана тръба,нерф баровере са от някаква пласмасова мрежа.. калниците и те са от някакви пласмаси от коли .. а фарчето е халоген от кола,и то от тези баш евтините дето си ги слагат по лади жигулета и т.н. ДА продаваше се в мобилето... Може да е на някой от форума и да го обидим,затова и не бях пуснал темата преди.. ,но сега реших,че ще е интересно и затова я пуснах !

                              @Noos- Да за халогена съм напълно съгласен,че тои дори не е селяния,защото ако нямаш фар,това си е най-евтиния вариант да проимаш,но точно на тази машинка,която и фабрично би трябвало да си има фарове,не и отива.
                              Последно редактирано от Бойко; 31-10-09, 11:27.
                              [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X