Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Просто една снимка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Просто една снимка


  • #2
    ейй ше ма направите фен на АТВ тата ей

    Коментар


    • #3
      това KFX 700 ли е?
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        Митков трябва да ти кажа че направо е супер много яко лети това е моя приятел от Сърбиа Тома той направо разбива АТВто ще пусна още снимки мисля че е kfx 700 но ще погледна по добре на някоя снимка

        Коментар


        • #5
          аз точно затова питах......няма по тежко спортно АТВ.....ама го влече явно
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #6
            Прави напрово чудесии

            Коментар


            • #7
              Залагам всичко че това е "kfx 700" . Ама твоя приятел си скача и то здраво, незнам наистина как се приземява с този танк. Със сигорност има друго окачване.
              Качи още снимки на този фен.

              Коментар


              • #8
                не знам ако беше нещо друго а не KFX700 да, ама това отива на монтаж дано да е истина просто ме изумява тая машина ако е така бая тунинг е взела
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  Зад магазина на Еди на пистата големия трапец/същия като на снимката/се прескача без проблеми с kfx700

                  Коментар


                  • #10
                    Праща ми още снимки и ще ги кача това просто не е монтаж а ми си е направо изтински скок виждал съм го как лети направо невероятно

                    Коментар


                    • #11
                      ве4е и аз хванах дикиш оня ден видях на живо за какво става на въпрос 4ак такъв скок не ама по4ти..........................................
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Просто една снимка

                        Що за полет е това с КФХ как ли се чувства човека които го кара като се призими... само като се сета че аз правя скокета не повече от 5 метра и тои се призимява доста тежко какво ли се случва в този случай

                        Коментар


                        • #13
                          До: Просто една снимка

                          При много по малък скок ATV-то се влачи по корем. Мисля че това или е монтаж или е с друго окачване. Знам от личен опит с друго окачване че тези неща са възможни. Даже с лекота се скача, и приземява.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Просто една снимка

                            Не забравяйте, че това е трапец и има побивка. А като знаеш какво правиш по време на скока и при приземяването, то става супер разтоварено
                            Ако се приземиш като падаща торба, на окачването му се, ъъ таковата..., а също и на теб.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Просто една снимка

                              Като гледам отпред на снимката ми се вижда зелен амортисиора,ако е с оригиналното окачване не знам как е скочил този човечец...
                              [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X