Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колегите от Камчатка...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колегите от Камчатка...

    Пак ни изненадват с нестадартни машини
    Само нещо ми се струва че двигателя и идва малко слабичък.

    http://www.youtube.com/watch?v=mwr8X...e=channel_page
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

  • #2
    До: Колегите от Камчатка...

    Миналия месец целия руски интернет изтрещя от едни, които затвориха цялата Камчатка. Три месеца, нереална история. Колесни, без жертви. Всъщност - за пръв път в историята изобщо.
    Може да е заради промените в климата, може заради напредъка на техниката. Анализите още не са готови. Но чисто градски любители.
    Кой ще е следващия?) Там има непроходими маршрути, а също така места, където тюлените не са чували за съществуването на българите. Не съм подстрекател, в никой случай, обаче ...

    Коментар


    • #3
      До: Колегите от Камчатка...

      E, не са точно колегите от Камчатка и машината не е особено нестандартна. Това е BV206 на шведската Hägglunds и е на въоръжение в не една и две армии от НАТО.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Колегите от Камчатка...

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Миналия месец целия руски интернет изтрещя от едни, които затвориха цялата Камчатка. Три месеца, нереална история. Колесни, без жертви. Всъщност - за пръв път в историята изобщо.
        Може да е заради промените в климата, може заради напредъка на техниката. Анализите още не са готови. Но чисто градски любители.
        Кой ще е следващия?) Там има непроходими маршрути, а също така места, където тюлените не са чували за съществуването на българите. Не съм подстрекател, в никой случай, обаче ...
        Стефане, дай някой линк. Аз като си помисля за Камчатка и ми потичат лигите. Така или иначе скоро там няма да отида, ама поне да погледам...
        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #5
          До: Колегите от Камчатка...

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Миналия месец целия руски интернет изтрещя от едни, които затвориха цялата Камчатка. Три месеца, нереална история. Колесни, без жертви. Всъщност - за пръв път в историята изобщо.
          Може да е заради промените в климата, може заради напредъка на техниката. Анализите още не са готови. Но чисто градски любители.
          Кой ще е следващия?) Там има непроходими маршрути, а също така места, където тюлените не са чували за съществуването на българите. Не съм подстрекател, в никой случай, обаче ...
          Разкажи историята че ми стана интересно
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            До: Колегите от Камчатка...

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            E, не са точно колегите от Камчатка и машината не е особено нестандартна. Това е BV206 на шведската Hägglunds и е на въоръжение в не една и две армии от НАТО.
            И у нас го има (ако не бъркам модела), ето и мой снимки от миналото лято





            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Колегите от Камчатка...

              Уникална машина, но ми се струва, че приложението и в България ще е доста ограничено предвит климата....
              0887 246718

              Коментар


              • #8
                До: Колегите от Камчатка...

                Много е интересно обаче това ремарке отзад на какъв принцип се движи и от къде взима въртящ момент, иначе това си е чисто и просто малък верижен бронетранспортьор.
                през 2008 г. са регистрирани 8 042 тежки транспортни произшествия като при тях са отнети 1 058 [COLOR=Red][SIZE=4]БЪЛГАРСКИ [COLOR=Black][SIZE=2]живота[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

                Коментар


                • #9
                  До: Колегите от Камчатка...

                  Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                  Уникална машина, но ми се струва, че приложението и в България ще е доста ограничено предвит климата....
                  Под климат в България какво имаш впредвид ? Каквото му е приложението и в останалите страни,такова и в България попринцип. А в случая като гледам е ползвано в планината може би за превоз на хора,храна и т.н към хижата
                  Първоначално публикуван от teres Преглед на мнение
                  Много е интересно обаче това ремарке отзад на какъв принцип се движи и от къде взима въртящ момент, иначе това си е чисто и просто малък верижен бронетранспортьор.
                  Предполагам е на хидравлика..
                  [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X