Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята пистичка-Силистра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моята пистичка-Силистра

    Здравейте, вдъхновен от темата на brake реших и аз да ви претставя МОЕТО творение Започваме от старта

    тук някой ще се запитат къде е това ?
    Еми ето даваме гас и се озоваваме на "екстрийма"

    След него следва права с коловози




    Отиваме към един много хлъзгав завой в който влизам на страни

    След като дам гас виждам този "тунел"
    Веднага след него следва ляв
    След него около 2 метра права и пак.. ляв
    След поредицата виждам правата..

    Хайде пак на "екстрийма" (само че от другата страна)

    Поглед от върха на препятствието
    След единсвения десен завой виждам е това (едра фракция)

    И да изненадите не са свършили (пясък)

    И завършвам с ляв

    И за да изляза на финала к`во следва, а пак ляв

    Това е моета трасе.То е точно на 2 метра от там където държа атвто си.Мястото е на родителите ми и го ползваме за гараш(както видяхте на някой от снимките има камиони, но да не се отплесвам) исках да кажа че може да се ползва постоянно.Проблема е че е тесничко за 700cc атв.Но ако някой минава през силистра и е с мотора(атвто) си нямам нищо напротив да заповяда.Гаража е на околовръстния пеът на града.Снимки като карам няма понеже всички работят усилено
    П.с Това ме е първия пост със снимки надявам се да ме извините ако има грешки с провописа{все пак съм на 13 }
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 18-03-09, 21:35.
    Non scholae sed vitae discimus.


  • #2
    До: Моята пистичка-Силистра

    Ее с правописа има малко.Там пише "гараш" а не Гараж както трябва да е.Но да се върнем на пистата-Вярно нестава за атв 700сс , но бива.Даже супер.Ако идваме към Силистра гости приемаш ли да я видим
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      До: Моята пистичка-Силистра

      Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
      Ее с правописа има малко.Там пише "гараш" а не Гараж както трябва да е.Но да се върнем на пистата-Вярно нестава за атв 700сс , но бива.Даже супер.Ако идваме към Силистра гости приемаш ли да я видим
      А защо само да я видите?Хващам бас че с китаеца ще те счупя специално на домашното ми трасе
      А относно "ш" и "ж" ам
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        До: Моята пистичка-Силистра

        Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
        А защо само да я видите?Хващам бас че с китаеца ще те счупя специално на домашното ми трасе
        А относно "ш" и "ж" ам
        Ооо нема безгрешен човек !!! А относно пистата не ми се вярва да ме биеш.Просто ми дай 2 обиколки да я пробвам и после може да се помъча Ама нали знаеш че HONDA vs ZONGSHEN малко неравностойно То в моя полза де ... нали аз съм с хондата
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X