Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За любителите на "принудителното" пълнене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За любителите на "принудителното" пълнене

    Volume MAX
    http://www.youtube.com/watch?v=mZk7-...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Jp_fAnn2G5c&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=XBDrC...eature=related
    Последно редактирано от nism0; 10-02-09, 20:17.
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    До: За любителите на "принудителното" пълнене

    За тва първото клипче малко ме съмнява да е 300 конски сили,ама знам ли тея американци какво са измислили вече.

    Коментар


    • #3
      До: За любителите на "принудителното" пълнене

      Колега,не се съмнявай.Хаябусата с подходящо турбо и всичко останало,става и повече от 300 к.с..Наистина американците имат доста пари за трошене и го правят доста успешно.
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: За любителите на "принудителното" пълнене

        Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
        За тва първото клипче малко ме съмнява да е 300 конски сили,ама знам ли тея американци какво са измислили вече.
        Хаябусата излиза от завода 200++ кс....колко му е да изкарат още 100 с турбо и кулер
        Николай Миланов

        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

        Коментар


        • #5
          До: За любителите на "принудителното" пълнене

          Супер готино.Аз съм голям любител на принудителното пълнене.Дори съм преправял кола оригинално без турбина като и сложих такава.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #6
            До: За любителите на "принудителното" пълнене

            Да прави сте няма невъзможни неща,осебено ако имаш финанси.Но се пак съм се занимавал с пистови мотори и до колкото си споням хаябусата не беше над 200 конски сили ,говориме за завотски настройки а около 190 конски сили,нещо такова ми се въртеше в главата.

            Коментар


            • #7
              До: За любителите на "принудителното" пълнене

              Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
              Да прави сте няма невъзможни неща,осебено ако имаш финанси.Но се пак съм се занимавал с пистови мотори и до колкото си споням хаябусата не беше над 200 конски сили ,говориме за завотски настройки а около 190 конски сили,нещо такова ми се въртеше в главата.
              Първата хаябуса е 177кс мисля, 2008 я пипват малко на външен вид и вече е 1340кб и 204 кс. Но при хаябусата е важен въртящия момент не само конете. Иначе относно турбото - виждал съм такава s 384кс на задните гуми(над 400 двигател) при това с нормален бензин и без водна инжекция. Същата със 110октана направи 498кс на задните(доста над 500 на двигателя).
              Но като цяло предпочитам повече кубици вместо принудително пълнене. Турбото особено има много лаг...
              It's not the Ride, It's the RIDER

              Коментар


              • #8
                До: За любителите на "принудителното" пълнене

                Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                Първата хаябуса е 177кс мисля, 2008 я пипват малко на външен вид и вече е 1340кб и 204 кс. Но при хаябусата е важен въртящия момент не само конете. Иначе относно турбото - виждал съм такава s 384кс на задните гуми(над 400 двигател) при това с нормален бензин и без водна инжекция. Същата със 110октана направи 498кс на задните(доста над 500 на двигателя).
                Но като цяло предпочитам повече кубици вместо принудително пълнене. Турбото особено има много лаг...
                Колега ако наистина имаш такава машина представяш ли как ше се кара пистов мотор 500кс.Тва вече си подвижен ковчег които се движи с над 300км.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X