Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"снимки" - игра с АТВ-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "снимки" - игра с АТВ-та

    Офф мн бавно зарежда....И не ще да ми тръгва....

    Коментар


    • #17
      До: "снимки" - игра с АТВ-та

      момчета играта е уникална
      аз се зарибявам вече няколко дена и + това дъня графиката на макс и това допринася още повече за кефа ми
      теглете я няма да съжалявате
      малко бавно зарежда ама това се преглъща
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • #18
        До: "снимки" - игра с АТВ-та

        Играта не е лоша, но определено не е това което очаквах да бъде!!! Макар моят компютър да не е никак слаб за тази игра, но въпреки това тя зарежда изключително бавно, което е адски дразнещо! Не съм засичал, но сигурно отнема 2-3 минути да зареди съответното състезание. Не съм имал и кой зане колко време да играя, но колкото и малко да играх ми допадна. Теглете, но имайте едно на ум, иска си мощничка машина, за да я подкарате.

        Коментар


        • #19
          До: "снимки" - игра с АТВ-та

          Играта е доста добра, пробвах я и не останах разочерован! Доста ми хареса, че преди да те пусне да се състезаваш с "големите", ти минава едно бързо тестче, където те научава да караш. Също и че сам си сглобяваш ATV-тата, абе доста интересна е.

          Коментар


          • #20
            До: "снимки" - игра с АТВ-та

            О играта я превътях на втория ден от както излезе.Много е добра заслужава си времето за игра.

            Коментар


            • #21
              До: "снимки" - игра с АТВ-та

              Pure се казва играта и е много интересна.Супер е графиката и си правиш Атв сам.Като почнеш от рамката та до седалката

              Коментар


              • #22
                До: "снимки" - игра с АТВ-та

                Играта не е много по различна от MX vs ATV тя лично на мен ми харесва повече доре не изисква много мощен компютър .
                Последно редактирано от Desislav Cekov; 22-01-10, 17:11.

                Коментар


                • #23
                  До: "снимки" - игра с АТВ-та

                  Невероятна е играта много ме кефи.
                  Поздрави,
                  [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #24
                    До: "снимки" - игра с АТВ-та

                    Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
                    Не знам,но като гледам тая графика,мисля че играта ще е с голям размер и ще изисква високи функций,доста добът компютър ще трябва,за да работи перфектно.Та кога излиза през есента ли..,че не си спомням "fall" на американският английсли какво означава.
                    7gb e,аз я имам.СУПЕР е

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X