Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

    Здр. Реших да Ви покажа това АТВ





    беше "скромните" 30 и няколко хиледи
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

  • #2
    До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

    може и да са реални . ако не е пипано нищо по него (свен консумативите), си е доста добре, но споредмен си е реклама. не виждам какво пише на табелката пред него и затова ще помоля за повече информация (ако е възможно). много зависи къде и как е карано.

    Коментар


    • #3
      До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

      Не километри бре....цена най вероятно!
      Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
      ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
      Suzuki GSR600A

      Коментар


      • #4
        До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

        Първоначално публикуван от rook Преглед на мнение
        много зависи къде и как е карано.
        Колега според мен това е НОВО АТВ
        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • #5
          До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

          И какво те учудва в цената. Само веригите са няколко хиляди. И отделно атв-то което ако е 800ка е двайсет и няколко хиляди.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

            Първоначално публикуван от rook Преглед на мнение
            може и да са реални . ако не е пипано нищо по него (свен консумативите), си е доста добре, но споредмен си е реклама. не виждам какво пише на табелката пред него и затова ще помоля за повече информация (ако е възможно). много зависи къде и как е карано.
            здравей колега това е цена 30 хиляди.
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #7
              До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

              Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
              здравей колега това е цена 30 хиляди.
              Да, така е. Цената му е точно 30 000 (а не както съм казал в началото 30 и няколко)
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #8
                До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

                Не знам защо съм решил, че точно километрите са това (вероятно защото ми се е сторило по-невероятно да е на 30 000км , от колкото да е 30 000лв). Благодаря на Ви, че просветлихте . И на мен ми се видя доста лъсквао за тези колометри (които се оказаха цена) и затова имах доста съмнения

                Коментар


                • #9
                  До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

                  Това е Can-Am Outlander 800 MAX (двуместно) ! Цената му е 22 000 лева с ДДС+ 8000 лева с ДДС е Apachi Kit (веригите) ! Сменят се 15 минути с нормални колела ! АТВ-то е с 65 к.с. и 79 Nm въртящ момент ! Същия мотор е и в RENEGADE 800 ! Вносител е "Зундерт екстрийм" и шоурума им в София е кв. "Враждебна". Конкретното АТВ на снимката е закупено на панаира от мастит местен хотелиер, който е поръчал още две такива, след като ги е тествал на импровизирания полигон на панаира

                  Коментар


                  • #10
                    До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

                    Не знам Тодор какви отстъпки ползваш от Зундерт, но по тяхна ценова листа тази машинка Outlander 800 standart MAXCVT-EC - е с цена 27957,93 (с ДДС). Разбира се Апач Трак системата е отделно от това.
                    Но допускам, че това на панаира е някаква промо оферта за конкретния екземпляр ...изглежда ми позната машинката.
                    Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                    ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                    Suzuki GSR600A

                    Коментар


                    • #11
                      До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

                      Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                      Не знам Тодор какви отстъпки ползваш от Зундерт, но по тяхна ценова листа тази машинка Outlander 800 standart MAXCVT-EC - е с цена 27957,93 (с ДДС). Разбира се Апач Трак системата е отделно от това.
                      Но допускам, че това на панаира е някаква промо оферта за конкретния екземпляр ...изглежда ми позната машинката.
                      Така е, имало е промоционална оферта за панаира, а и точно това АТВ е демо модел и правилно си го разпознал, беше на теста в Троян

                      Коментар


                      • #12
                        До: АТВ показано на изложението на Пловдивския панаир

                        Същото е
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X