Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kawasaki 700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kawasaki 700

    http://www.youtube.com/watch?v=SIG_bje1A8Y
    [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
    [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

  • #2
    До: kawasaki 700

    Уникална играчка има ли някой представа дали се продават такива във България и каде
    [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

    Коментар


    • #3
      До: kawasaki 700

      Провери в конрад www.conrad.de

      Коментар


      • #4
        До: kawasaki 700

        Благодаря
        [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

        Коментар


        • #5
          До: kawasaki 700

          Имаме едно такова в магазина. Че ако не се лъжа и отделно имахме и тристепенна скоростна кутия за него (оригиналната е двустепенна).
          Ако те интересува пиши лс.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: kawasaki 700

            Има има.....savege за 1200-300 кинта o_0 аx

            Коментар


            • #7
              До: kawasaki 700

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Имаме едно такова в магазина. Че ако не се лъжа и отделно имахме и тристепенна скоростна кутия за него (оригиналната е двустепенна).
              Ако те интересува пиши лс.
              Каде се намира този магазин и предполагам са бензинови
              Може и да зема ,но скоро ще зимам шофиорски курсове и незнам дали ще ми се занимава
              [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

              Коментар


              • #8
                До: kawasaki 700

                Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                Има има.....savege за 1200-300 кинта o_0 аx
                Брех то да не се заблее човек, докато се обърна - почнал друг да ми определя цените в магазина

                Нямаш проблем. За теб - 1200-300. Може и 1400. Няма да ти кърша хатъра сега...

                За другите - 900, колкото е цената на която го продаваме.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: kawasaki 700

                  Е добре де...не определям цените,преди няколко месеца ги гледах,бяха по толкова.Ам кой е твоя магазин?Да не си представител на конрад за бг?

                  Коментар


                  • #10
                    До: kawasaki 700

                    Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                    Е добре де...не определям цените,преди няколко месеца ги гледах,бяха по толкова.Ам кой е твоя магазин?Да не си представител на конрад за бг?


                    Някъде на бул. "Цар Борис III", но така и не можах да го открия къде точно. Затова аз си комуникирам по телефона само и куриери ми носят поръчаното.
                    Последно редактирано от Goblin; 03-09-08, 21:19.

                    Коментар


                    • #11
                      До: kawasaki 700

                      Намира се на Цар Борис III - 321, между предпоследната и последната спирка на трамвай 5. До скоро не беше отворен просто (че и сега не знам дали са завършили ремонтите по сградата).

                      За представител на конрад за България - не съм. Просто си ги внасяме, нали са зелени и бръмчащи

                      Също да добавя че Конрад не им е вносител за България. Машинката е производство на HPI Racing, а за тях в България вносител е ХобиДик (www.hobbydick.com), тъй че би трябвало да могат да го внесат без проблем.
                      Последно редактирано от Краси Грудев; 17-10-07, 17:53.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        До: kawasaki 700

                        Ако има КФХ 450 веднага си купувам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: kawasaki 700

                          Хахах карал съм такова голяма харабия е.Особено ако намерите къде да си направите писта, доста скачат.В Русе има магазин и цената на този кфх е 800 лв с всичките му джаджи.
                          Последно редактирано от Desislav Cekov; 04-09-08, 20:29.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            До: kawasaki 700

                            Аз имам такава, но не е KFX 700 а е Monster Truck.Взех си я от конрад магазина се намира на улица Хан Аспарух от към бул. Христо Ботев в началото на улицата е ! Иначе наистина скачат мн и направо цепят!

                            Коментар


                            • #15
                              До: kawasaki 700

                              Аз имам 1 такава джипка вдига 70км скача много. Купил съм я от Дубаи, там са на половин цена . Иначе има и 1 магазин в Овча Купел 3.
                              Последно редактирано от Desislav Cekov; 09-09-08, 16:54. Причина: правопис!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X