Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 690 ATV - Custom Concept

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 690 ATV - Custom Concept

    Вчера на Балкан офроуд маратона които стартира от Пловдив видях нещо уникално. Доста време седях, гледах и неможех д повярвам колко добре е решено и направено това чудо.
    Знам всичко за него, но ще изчакам първо мнението на Трипера по този модел.




























































  • #2
    От: KTM 690 ATV - Custom Concept

    Впечатлен съм .....
    Уникална машина - допълнителните резервоари какъв обем имат?
    0887 246718

    Коментар


    • #3
      От: KTM 690 ATV - Custom Concept

      Aми изглежда доста, доста много добре направено, нищо не пречи да си спретнем един подобен. Имаме бая неща да стартираме но си требва и един Адвенчър 690 за донор или по точно обратното да почне да се гради около такъв, но за къф чеп ни е като ние не караме таквиз неща като ралита освем за уплътняване на идващите зимни месеци.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        От: KTM 690 ATV - Custom Concept

        Момци това нема нищо къстом по него а си е чисто E-ATV 690 Enduro

        Мали в каква крачка ви фанах.. че черпите бира за да си траем.

        Коментар


        • #5
          От: KTM 690 ATV - Custom Concept

          Да Ванка, на пръв поглед си приличат а и доста неща са използвали от този модел! Но има доста допълнителни неща които сами са си направили.
          АТВ-то е към 200кг. 690 кубика инжекцион. резервуара е към 28л. В зависимост от пиньоните развива над 160км. АТВ-то като го погледнеш е чист мотор на които са му свалени коловете и са присадени А-рамена и задна ос. На живо изглежда много брутално и хубаво. Според мен това АТВ е само за Рали и супермото състезания.
          Този е над 45-50г. и кара европейския Баха шампионат и е 5-ти в генералното.

          пп. Слабов, тези кутии на нерфбаровете са за багаж не са резервуари.

          Коментар


          • #6
            От: KTM 690 ATV - Custom Concept

            Мда и днес на Сопот дойде със спукана предна гума и го натовариха на ремъркето ,незнам отказа ли се или не....

            Коментар


            • #7
              От: KTM 690 ATV - Custom Concept

              як къстъм просто нямам думи а как ще върви

              Коментар


              • #8
                От: KTM 690 ATV - Custom Concept

                Това е страшна работа бе колко ще е цената на едно такова ,достатъчно да не можем да си го позволим ?

                Коментар


                • #9
                  От: KTM 690 ATV - Custom Concept

                  бая около 20 бона

                  Коментар


                  • #10
                    От: KTM 690 ATV - Custom Concept

                    много интересно решение за шенкели и закрепване на шарнири има

                    АТВ-то като го погледнеш е чист мотор на които са му свалени коловете и са присадени А-рамена и задна ос
                    на мен по скоро ми изглежда като атв на което са му присадили в горната част един мотоциклет барабар с двигателя

                    Момци това нема нищо къстом по него
                    Ванка това си чист къстам, според мен , като гледам E-ATV Racing е малка европейска фирма която предлага нестандартни концепций атв-та нещо Ориндж каунти тъпак къстам на атв-тата по клонящи към унифицирано производство.
                    Последно редактирано от АНТИМ; 07-09-10, 08:57.
                    Николай Гогов 0898676912

                    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                    Коментар


                    • #11
                      От: KTM 690 ATV - Custom Concept

                      Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                      ...на мен по скоро ми изглежда като атв на което са му присадили в горната част един мотоциклет барабар с двигателя
                      Това е като приказката " Чашата е наполовина пълна или на половина празна"

                      Този ми каза че цената на АТВ-то е 18,000евро. ЕАТV незнам колко е ново!

                      Коментар


                      • #12
                        От: KTM 690 ATV - Custom Concept

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Това е като приказката " Чашата е наполовина пълна или на половина празна"

                        Този ми каза че цената на АТВ-то е 18,000евро. ЕАТV незнам колко е ново!
                        Te там некъде е това сега почвам да се присещам даже имаха и 990с.с. ако се не лъжа +10К Евра отгоре.
                        Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                        много интересно решение за шенкели и закрепване на шарнири има

                        на мен по скоро ми изглежда като атв на което са му присадили в горната част един мотоциклет барабар с двигателя

                        Ванка това си чист къстам, според мен , като гледам E-ATV Racing е малка европейска фирма която предлага нестандартни концепций атв-та нещо Ориндж каунти тъпак къстам на атв-тата по клонящи към унифицирано производство.
                        Тая фирма си ги правят нещата много преди КТМ да пуснат техните АТВ-та на пазара и то с години, некъде преди доста време съм гледал тяхно 450 но беше около 16 Евраци и направо си ме отказаха а пък КФХ700 си беше тогава черешката на тортата мале, мале колко сме били зле тогава, ама и еволюцията е step by step и нема прескачане.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X