Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Враца-Пършевица-Леденика-Враца 2006г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Враца-Пършевица-Леденика-Враца 2006г

    Не беше кои знае какво но разучихме поне маршутите.



  • #2
    Това колко километра са горе-долу
    Някой ден и в тая част на България може да покараме. Ако адаша ни покани разбира се , тъкмо е разучил вече маршрута .

    Коментар


    • #3
      ееее от кога несъм ги виждал тези пейзажи... едно време ходех всеки ден там.. Коне яздихте ли горе?
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        Значи за поканата е излишно да се говори адаш. Или ме информираите кога ще идвате или аз ще ви кажа датата. Говорил съм с Еди и другите приатели да го направим скоро.
        Този маршут незнам колко е ама Raptora ми светна за гориво. Но пътищата са много има всиякакви терени лесни, трудни, бързи. А и гледките са жестоки другиа път повече снимки обещавам.
        Кончета имаше ама си предпочитам желязото.
        Но пък каква манджа имаше-няма друга.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Desislav
          ...Но пък каква манджа имаше-няма друга.
          Ooo, шъ идем шъ идем
          Даже може и от там да се върнем

          Коментар


          • #6
            Да адаш има маршут от софия до пършевица, по между другото от тези снимки се вижда витоша.
            Трябва да погледна на GPS-а дали го има вкаран маршута! А иначе може да тръгнем от София заедно да спим на вилата на Леденика (там с манджите) и на другия ден да покараме по балкана и да се върнем.

            Коментар


            • #7
              ако сте с мотори от лакатник има пряк път който излиза точно на леденика! За лакатник се хваща от дефилето! Пътя е много по пряк, но само с кросови мотори или джипки може да се мине! През Миланово...
              После може да слезете до Вършец през Лютаджик... Тоя път е с невероятен изглед!
              Ако несте посетили и пещерата направете го... заслужава си да се види!
              Чао и успех
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                ... но само с кросови мотори или джипки може да се мине!...

                Що, с АТВ не става ли? Че ние сме по-проходими от джиповете бе човек. Къде къде повече предимства имаме от тях.

                Не съм ходил на тая пещера и след Тополовград ще гледам да отскочим някоя събота и неделя.

                Коментар


                • #9
                  е щом с джип може ясно е, че може и с АТВ То си има път... но е в окаяно състояние... аз несъм монавал там от много години вече може и да не е както си мисля даже... да са го оправяли, но се съмнявам...
                  Лек ден
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от DINI
                    е щом с джип може ясно е, че може и с АТВ То си има път... но е в окаяно състояние... Лек ден
                    Точно днес си говорихме с едни дървари за този път Миланово-Пършевица .Казаха че там минават само козички и гълъби Иначе гледките там деисвително са неповторими! Преди 15 дена ми се наложи да мина по този път с ендурото Вършец-Миланово-София.
                    Красота! Който не е ходил да отиде.Ама да не бърза. И да спира отвреме навреме.
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #11
                      Бая стръмно е и опасно като погледнеш отреза на пътя ти се завива свят... Там за пръв път (бях още новак) запалих феродата на спирачките.... а дисковете ми бяха се едно са на формула едно - червени... С две думи тогава усъзнах, че икономията е майка на мизерията
                      лек ден
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #12
                        ДЖИП - свободата да отидеш където си поискаш!!!
                        А с АТВ и още по-нататък

                        Коментар


                        • #13
                          да ма кат се наложи да преспиш мразнеш като пес в скъсаната палатка ако и такава имаш , да неговорим, че и всяка дъждовна капка е твоя Предпочитам с джипа... аз и мотори имах ... ама неходех на повече от 40-50 км с тях.
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #14
                            Пътя Лакатник Миланово (Кобилини стени) Пършевица е като "слънце" може и с Москвич без притеснения да се мине само да е сухо и да няма сняг.

                            Коментар


                            • #15
                              За мен лично мина времето на палатките. Хотелите вършат по-добра работа . По черен път със завой където ти ще караш 40-50 км/ч. аз карам с 60-80, а колегите с спортните даже и повече ще стигна по-бързо до хотелчето или хижата така че и това не е проблем.
                              Колкото до дъжда си прав напълно съм съгласен, ама все пак за нас се говори че не сме добре, че сме луди, че сме издали багажа и т.н. - е нали поне малко трябва да покрием мнението на хората . А и чувството да усещаш въздуха докато се движиш, нещо което ти в джипа няма как да усещаш.
                              Абе качи се на АТВ и покарай един ден и пак ще си бъбрим

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X