Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR - Една лека разходчица!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HR - Една лека разходчица!

    С леко закъснение, не че съм искал и да ги пускам просто защото по никое време ми се скапа offroad апаратчето и неможах да доснимам до край. Но по настояване на някои участници ще Ви пусна каквото съм заснел.
    Заради мото-събора в Монтана мераклий от Плевен и Търново решиха да съчетаят двата дни с лека разходчица из нашите планини зелени. Първия ден неможах да присъствам на прехода Враца - Монтана но изпратих боината група да ги води. Всички с дребни изключения пристигнаха на мотосъбора опиянени от красотите на Врачански балкан. Втория ден реших да изведа остатъка от тежкия преход и бурната нощ за да ги разведря. Ето какво се случи:
    Бяхме се разбрали 10.30ч. защото знаех че ще има издънки и ще тръгнем към 12.00ч. и така стана. Някои обаче бяха на линия и навреме:


    Гостите... със странни мотори...!

    Започнаха да прииждат и нашите...

    Титана на групата - изЧукачев

    Нашите новобранци



    Чикията - без думи...



    И КАПЛОВ оф т'ва да реча Джантов



    Зори и тя се появи.



    А Чикията не спря, каза че така не му се износва предната гума... умно!



    И вече на първа квалификация:



    Някои си знаеха урока, а някои започнаха да отпадат



    Джантов вече все едно си е у тях, но незнаеше че имам скрита карта в ръкава.


    Все още е весел и смел

    А някои това им беше N-ти опит за превземане, но пък и човека имаше проблем с крака.

    И все пак не се отказа и се пребори с екстрима








    И започнах със козовете, а това долу е Джантов които се измъчи с този наклон.


    То не го хвърля, то не го рита, голям купон падна!





    А тея с жълто-черните тениски нямаха никакви ядове.



    Зори я прекарах по лесното но успя да спука гума на един чекор



    А Джантов продължаваше опитите си...






    И най-накрая успя.



    Тук Зори беше изпратена при човек от клуба да и направи гумата и след 20мин. ни чакаше по нагоре.



    Физиономия на Търновец във Врачански балкан...



    Това пак е Джантов на друго място



    Купил си мотор за да го носи... представяте ли си!!!





    И да го бута, и да го бута.



    И помощ на Зоро за слизане към града



    Джантов: еееееее качих го, видяхте ли...



    Забравих да кажа че бях с мотор, на Трипера с траялката!



    Някъде из наклоните...









    аааа чакаи че забравих това момче което също се бореше мъжки









    Тук вече групата оредня сериозно!







    Нали съм с траялка, че къде да ги водя?



    Джантов се бори с огромните камъни стил Ерзберг



    ...

  • #2
    До: HR - Една лека разходчица!

    ...

    Стана тапа





    Момчето с YFZ-та видя голям зор тук, но пък и мотора му го предаде.





    Що ги хвърлят все едно не са техни







    Наш Деян вече се научи и невидя почети никаде затруднения





    Този е безнадежден случай



    аааа Деяне няма да те хваля вече...







    какава стойка, какво нещо!





    Тия мотори са много здрави, да знаете!







    Кои е това, познаи от три опита!?





    А този?



    А другите като на кино!







    Нямал бил стъпенка!!!



    даааа, това долу е човек и мотор!









    И тук Джантов или някои друг прокле апарата и тои се бъгна! А повярвайте имаше още доста интересни моменти.

    Коментар


    • #3
      До: HR - Една лека разходчица!

      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение

      А някои това им беше N-ти опит за превземане, но пък и човека имаше проблем с крака.


      .
      Този човек ( Ренди ) Заслужава, да му вдигнем паметник преживе. Непознавам втори като него. Срамота е там където той излезне другите да виждат зор. Който желае може да пробва да кара ето така, както кара той. Ако някой ден успее да си вдигне крака и да го качи на степенката много хора ще останат замислени

      Коментар


      • #4
        До: HR - Една лека разходчица!

        Браво,много добра разходка сте си направили.

        Коментар


        • #5
          До: HR - Една лека разходчица!

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          ...

          И тук Джантов или някои друг прокле апарата и тои се бъгна! А повярвайте имаше още доста интересни моменти.
          За проклятие да не се чува, особено на това велико творение фотоапарата.
          Разходката беше доста гадничка и същевремено супер забавна багодарение на дъжда от предният ден които ни валя от Враца да Монтана без да ни пощади и за минута и НАЙ вече на Десо които измисляше всякъкви всевъзможни гадости за превземане. Естествено за майсторчета като Десо, Чукчето и Чикиката не бяха нищо сериозно. Е имаше и други моменти когато Деси слизаше от мотора през предна гума във спускане където ПАК искаше да ме прецака, а Чикията от същото място излезна със задницата на мотора напред след като го атакуваха двамата по десетина пъти. В краина сметка оце едно хубаво каране във Врачанският бълкан със хубави Хора.
          Мерси за купона на всички. До другият път.

          П.С.
          Сори за Качето и скорошно възтановяване.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • #6
            До: HR - Една лека разходчица!

            Сенсей, оти така скришно излазате. Па те гледам и мАторист(колоездач) си станал.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              До: HR - Една лека разходчица!

              Хубава разходка се получи. За съжаление на апаратчето му беше паднала батерията наполовина още в началото, и предполагам, че затова е изключил. А интересни моменти наистина имаше доста. И терена беше много интересен - предният ден валя почти цял ден, и като цяло беше приятно кално

              Коментар


              • #8
                До: HR - Една лека разходчица!



                Наистина Ренди се представи добре особено с този мотор! Но Жоро мисля че е този крак а не другия! А и има още един герои като Ренди, Еди има същия проблем но с другия с които включва скоростите. Изобретил си е стъпенка и кара мотора като чопър, като включва скоростите с пета! Евала за упоритоста и на двамата!


                Джантов, прокле ме еи. Или по точно фотото, размаза картината не е батерията. А интересното е след като се прибрахме се оправи. Не ти ли се струва доста ясно какъв е проблема?

                Пацо, извлекоха ме от нас насила, борих се мъжки и след около 3 сек. бях се примирил с тях!

                Коментар


                • #9
                  До: HR - Една лека разходчица!

                  На 100% е левият. Неподвижен е в коляното. На тази снимка нещо е пуснал крак. Но не в кракът е проблема. Проблема му е в главата и по точно във вътрешността. Количеството е доста скромно ама той си го знае и не се срамува от това.

                  Коментар


                  • #10
                    До: HR - Една лека разходчица!

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    ........ Проблема му е в главата и по точно във вътрешността. Количеството е доста скромно ама той си го знае и не се срамува от това.
                    Нема нищо срамно хората са измислили силикона за тая цел, правят цици, джуки и още кво ли не , що пък да не си запълни пространството между ушите само да не го избие на чалга после.
                    Айде и русата.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X