Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снежни тренировки на нежната полвинка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снежни тренировки на нежната полвинка

    Времето беше хубаво и реших да спретна една разходка до Върховръх за моята приятелка, че напоследък беше изгубила тренинг и трябваше да навакса с тренировките Незнам защо реших че снега вече се е постопил нагоре в планината но се оказа че много съм се объркал . Тя в началото се чудеше дали и се мръзне по снеговете ама като и казах, че ще и дам да кара другия Брут Форс и така подпали , че неможех да я настигна по път за гаража Досега все е тренирала на Гризли 660 ама него не го харесва а аз не съм и давал Брута щото е доста по мощен и рязък и за жена мислех че ще и идва малко в повечко бързината. Този път беше доволна и щаслива че ще кара Брут а аз се разминах без да копувам подарък за 8 март

    Айде стига съм се отплесвал ами ето ги и снимките:
    На първите снимки вече излизаме от града. Забележете аз колко бавничко минавам през локвите а тя как минава на пълна газ Много се беше превъзбудила нещо но поне и мина уплаха от миналия път




    Тука пробивам едни дълбоки преспи и навявания ама не става от първия път и трябваше няколко засилки.




    Вече в гората




    - офффф че ми е неудобно с тези дебели ръкавици (все пак е жена трябва да мрънка поне малко )














    Тука я прекарах през едни малко по хард участъци където видя бая зор ама се спреви












    Отново почивка, че и се бил изморил пръста от газта




    Айде пак на мотора.










    иииии пак почивка пак заради пръста


    Като реклама на Кавазаки са тук


    Вече качени на един връх и пак почивка на пръста








    Полет. И мен да ме има поне на една снимка




    Това е. До нови срещи
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

  • #2
    До: Снежни тренировки на нежната полвинка

    чуда се ама много дали да ти завиждам или да те оплаквам че приятелката ти споделя хобито ти
    Николай Гогов 0898676912

    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

    Коментар


    • #3
      До: Снежни тренировки на нежната полвинка

      Ами Ники то честно да ти кажа и аз още се чудя защото въпросът е доста деликатен и трудно се стига до вярния извод
      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

      Коментар


      • #4
        До: Снежни тренировки на нежната полвинка

        Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
        чуда се ама много дали да ти завиждам или да те оплаквам че приятелката ти споделя хобито ти
        И аз това се чудя пък щом се обичат младите нека си споделят и... хобито ама боре да знаеш за другото хоби по ги бива тука една ръка не може да даде ако трябва, ще си чупи некои маникюр и си е.... м...

        Коментар


        • #5
          До: Снежни тренировки на нежната полвинка

          еи кавазакитата са си номер 1
          samo kawasaki kvf 750:P:P:P

          Коментар


          • #6
            До: Снежни тренировки на нежната полвинка

            Първоначално публикуван от Ghost_rider Преглед на мнение
            И аз това се чудя пък щом се обичат младите нека си споделят и... хобито ама боре да знаеш за другото хоби по ги бива тука една ръка не може да даде ако трябва, ще си чупи некои маникюр и си е.... м...

            И ти си много прав. Наистина ако се наложи не може една ръка да даде ако трябва ама за това си имам лебедка. Иначе за маникюра не е от тези дето мрънкат.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              До: Снежни тренировки на нежната полвинка

              Последната езда ли бе за зеления брут? Гледам има си вече нов собственик.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X