Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR - Rally-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: HR - Rally-то

    Първоначално публикуван от kelemetora Преглед на мнение
    ...и ще ви вкарам в преразхот на ребърцата и винцето, само за туи ме бива в момента.
    Оправяли се първо на Враца идвам да кандидатствам и да държа изпит.
    Ще доведа и голяма компания. ...
    Идваите бре, няма никакъв проблем имам трасета за всички даже и за тебе (голяма маса)! Вземи ми вдигни телефона че ме ядосваш !

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Десо,да караш без калници иди-дойди,ама без нерф барове,мисля е неразумно!Аз едно време отървах крака,но кръста ме боли постоянно
    Калниците ми събират много кал и почват да се мятат като на слон ушите, отделно ги бруля по храстите и ме вбесяват. На КТМ-a поне мога да ги сваля. Колкото до нерфбаровете аз от 4 години карам БЕЗ, не защото нямам а защото за гората ми пречат. За състезания и по равни трасета както е и това ги слагам, но иначе ми закачват клони камъни, дънери и други такива !

    Коментар


    • #17
      До: HR - Rally-то

      Браво Десо ! Много добра разходка сте направили само не прекалявайте с "домашното вино" !
      Горе главата, дори и да е празна!!

      Коментар


      • #18
        До: HR - Rally-то

        Десо,супер сте Имам чувството че около Враца само между едни две дървета не си минавал.
        Само така , много се кефя на твойте репортажи.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • #19
          До: HR - Rally-то

          браво Десо. Винаги ти носиш фотоапарати за снимков матриал. Много хубаво е документирано. Всички от форума да са така ще е супер
          '05 Suzuki RM 250

          Коментар


          • #20
            До: HR - Rally-то

            Еийй много яка разходка! Ех как се събирате бе,ние тука сме много несериозни,има "100" мотора и все караме по 2-3 човека тц тц,и изпускаме момента с пържолите и виното винаги!

            Коментар


            • #21
              До: HR - Rally-то

              Федич много доволни физономии вадиш същите като тези снощи когато се напи (менгата)http://www.album.bg/dimitar_atv/images/14558589/
              Последно редактирано от Desislav Cekov; 30-08-09, 16:28.

              Коментар


              • #22
                До: HR - Rally-то

                Първоначално публикуван от dimitar_dimitrov Преглед на мнение
                Федич много доволни физономии вадиш същите като тези снощи когато се напи (менгата)http://www.album.bg/dimitar_atv/images/14558589/
                Не винаги е така доволен, обикновенно е само когато тръгваме. После нещо трудно вижда.
                Иначе до снощи, то после е било много тежко.


                Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
                Еийй много яка разходка! ... тц тц,и изпускаме момента с пържолите и виното винаги!
                Еи тука ви е проблема, и при нас ако няма пържоли няма да мога да събера и 2-ма.

                Коментар


                • #23
                  До: HR - Rally-то

                  Десо елате някои път да покарате при нас да намиатаме една софра на някоя поляна(пак си и добър фотограф) и научете Вангел да кара.
                  Последно редактирано от Desislav Cekov; 01-09-09, 14:55.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X