Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR - Голямото бутане !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HR - Голямото бутане !

    Понеже нямах възможност да участвам на състезанието във Варна, реших да не губя почивните дни изцяло и на шега си направихме една хубава приятна разходка (за някои) из познатите места. Понеже не го бяхме планували се събрахме само 3-ма. Илиян в дилема какъв да му бъде следващото ATV беше взел да пробва доста наточен Polaris outlaw, Ангел пък нямаше мотор и взе на Илиян. Естествено трябваше да караме по леки терени за да свикне със машината.
    Падна голяма тренировка, направих коремни мусколи от смях а някои направиха силова тренировка от мъкнене и бутане!
    Тук на обичайното място се събираме...

    Илиян демонстрираше новото ATV
    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00002.JPG[/img]
    Много наточено...



    Окачването отзад, изглежда доста високо...

    И вече по леките пътеки...





    Заведох ги на едно интересно място което се оказа мираж за качване от някои...

    Все пак упорити, след 1042-я опит се отказаха...



    Ангел: абе от тука ли трябва да минем...?

    Започнаха едни байпаси, които се оказаха още по HARD
    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00017.JPG[/img]
    На слизане...

    Бе че е проходим Polaris-а, проходим е ама чак пък толкоз...


    Ангел пък намери друга пролука която по късно костваше обезводняване...


    Опаляяяяяя....

    Бегайййййй

    ......


    „Сговорна дружина планина повдига”



    А КТМ, зорко наблюдаваше мъките на другите....

    И тук започнаха да се споменават собствениците на POLARIS, Илиян все пак познава Христов..

    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00036.JPG[/img]
    А на мен ми писна да снимам и започнах да си правя куший

    Тук показвам на Илиян че Polaris-а може да излезе...


    И излязох с лекота...

    И понеже ми се разсърди си му го свалих пак до долу... щял дам да го изкара.



    А Ангел още се мъчеше на предната дупка. От съжаление слязох да им помогна...

    KFX без лебедка...

    Тук съпортната група беше изпратена за вода защото на някои запона да им се вие свят... Все пак тук седяхме около час...

    След презареждане с охладителна течност, и няколко опита Илиян най-накрая изкара Полариса


    Проблем бяха тези малки храсти които закачаха дъното на ATV-то и го спираха.


    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00067.JPG[/img]
    Еееее най-накрая....



    Оффф, заболя ме корема вече и ми омръзна да снимам....




    Не съм бил могъл да мина от там... !!!


    Ми то магистрала бре, само асфалт нямаше...

    Пак нещо бутат...


    No coment

    Пак...

    Аи ша ти Полариса, и тоя корен и него,и негоооооо.
    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00098.JPG[/img]


    Пак някакви проби...

    ....

  • #2
    До: HR - Голямото бутане !

    ...




    Илиян: Еи сега ще видите...

    ... и огасна около 100 пъти...





    Позната гледка



    [img] //htftp.offroad-bulgaria.com/edimotors/Desislav/ATV-hon-gil-don09-02-07/DSC00117.JPG[/img]
    И тъкмо му викнах да внимава с оня корен от дясно...


    Ангел: Кои ги е садил тези дървета толкова на гъсто...?









    И да внимавате със страничния наклон...




    Тук Илиян имаше нещо против мен, не разбрах точно какво...
























    И понеже не бяха бутали скоро, си взеха забележка...











    К’во мислите следва?

    Е не го бута, сега го дърпа...

    Коментар


    • #3
      До: HR - Голямото бутане !






      Леко прятно спускане почти вертикално...







      Сигурно е грешка или фотошоп, ма не... аз съм







      Ангел: Чай да ида да видя к’во е там!

      Тц, неща.... Тук пак чух вълшебните думички....






      Ех това бутане, може би тези модели така се карат... вървят със книжки с инструкции... бутнете от ляво, бутнете от дясно после нагоре и т.н.





      Ангел: От тук ли?














      Тия двамата правеха заговор среу мен, но ги осетих. А и скоро не бяха бутали...

      Ангел да почерпи...





      Този наклон също е мираж...








      Коментар


      • #4
        До: HR - Голямото бутане !









        Хитро, започнаха да се крият и да бутат.








        Тук вече малка почивка...

        Ангел: Еи колко бутахме днес а?

        Илиян: Еи такъв голям камък прескочих...




        Красива гледка, и пътя към десерта на карането...

        Приятна коза пътечка...












        Еи неще и неще да излезе...




        Илиян: ако се търкулиме тук няма да могат и хеликоптер да ни извадят...





        Проби някакви, но това че е с на KTM двигател не значи че може да излезе...

        ... и по заобиколното...





        Коментар


        • #5
          До: HR - Голямото бутане !

          Лелее Десо блазя ви! Това "леко" каране е било уникално. Само като гледам някои снимки то неможе да се разбере как са снимани и кое какво е... Такива чукари баири и какво ли не,май и пеш неможе да се мине лесно от там. Къде са тия гори и пътеки ? Някои места дори са ми познати от снимки от предишни разходки

          ПП> Добре,че е било изсъхнало,а и времето е било перфектно!
          [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

          Коментар


          • #6
            До: HR - Голямото бутане !

            Първоначално публикуван от BoYkO Преглед на мнение
            Лелее Десо блазя ви! Това "леко" каране е било уникално. Само като гледам някои снимки то неможе да се разбере как са снимани и кое какво е... Такива чукари баири и какво ли не,май и пеш неможе да се мине лесно от там. Къде са тия гори и пътеки ? Някои места дори са ми познати от снимки от предишни разходки

            ПП> Добре,че е било изсъхнало,а и времето е било перфектно!
            Значи това сме го карали и в дъжд, естествено купона е по голям. Наистина местноста е доста добра за ендуро, и се намира до Враца във Врачанския балкан. Иначе от снимките е трудно да се преценят наклоните.
            Забравих да напиша че това една от малкото разходки при които няма търкаляния и контузии, което е прекалено хубаво (да не чуе дявол)

            Коментар


            • #7
              До: HR - Голямото бутане !

              ЯКО КАРАНЕ................

              Коментар


              • #8
                До: HR - Голямото бутане !

                виждам само яко каране и яки пътечки ... браво супер сте си покарали

                Коментар


                • #9
                  До: HR - Голямото бутане !

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Значи това сме го карали и в дъжд, естествено купона е по голям. Наистина местноста е доста добра за ендуро, и се намира до Враца във Врачанския балкан. Иначе от снимките е трудно да се преценят наклоните.
                  Забравих да напиша че това една от малкото разходки при които няма търкаляния и контузии, което е прекалено хубаво (да не чуе дявол)
                  Да предположих,че е в твоя край. Врачанския балкан е много хубав,зажалост само пеш съм ходил там Наклоните на снимки и видео,никога не излизат това,което са всъщност,и някои които не е карал а само погледне снимките казва,че не е кой знае какво ,а всъщност не е така !
                  [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                  Коментар


                  • #10
                    До: HR - Голямото бутане !

                    Още малко снимки от другия фотоапарат, че на моя му падна батерията... разбираемо защо...

























                    Коментар


                    • #11
                      До: HR - Голямото бутане !

                      Поздравление за многото и хубави снимки
                      Ще зарибиш накой....
                      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                      Коментар


                      • #12
                        До: HR - Голямото бутане !

                        Браво, добре сте си изкарали и за напред все така Снимките са убиец просто, браво и че ги споделяте с нас

                        Коментар


                        • #13
                          До: HR - Голямото бутане !

                          Десо страшно каране и снимки...поредният интересен за четене репортаж.

                          Коментар


                          • #14
                            До: HR - Голямото бутане !

                            Браво страшен преход,много добри снимки отдавна не бяха качвани толкова снимки,които си струва да гледаш. Евала

                            Коментар


                            • #15
                              До: HR - Голямото бутане !

                              Честно казано хвана ме Яд и то много, е те туй ми харесва на мене мъка, мор , инфаркти. Туй май не съм го карал. И сега кво ще имаме ли Полариси в групата ИЛИ??? Ако импровизирате пак другата седица дрънни една шайба че иначе така ще ти разтура моркова че няма да има събиране после Иначе наистина ме е яд ама щото още съм у бокса, мноо хубаво каране сте си направили и затуй също ме е Яд аре и все така занапред и не се стискайте да ни поканите.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X