Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дълбок дол 3-4.01.09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дълбок дол 3-4.01.09

    Днес рано сутринта Христов пристигна първи на пистата най-вече от мерак да си тества подаръка от Зундерт, новата DS 450
    Времето беше перфектно, слънце и замръзнала писта перфектно за каране и яко дрифтване











    Към обяд обаче слънцето напече яко и калта стана сериозно лепкава...






    По-късно дойде Сашо от "Добродан Рейсинг Тим" и започна едно "разтриване" и мерене на ... АТВ-тата по всички показатели



    Сашо взе старта на Христов и той едва не получи удар...един "тролей" да го бие си е за ядосване
    После се включиха и Минчо Топалски с Polaris, Любо с Honda и още един фен с "тролей", но не му запомних името...
    Имаше втори масов старт на който Христов изгасна и въобще не потегли, а Сашо отново победи с KFX-a





    Това е от мен, по-късно Христов ще разкаже по-конкретно за моторетката, ние си тръгнахме, а другите останаха, може би ще пуснат и те снимки
    Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 31-12-08, 16:09.

  • #2
    До: за дълбок дол 3-4.01.09

    Яко Честито на Тодор и мн весели моменти с нея Весело посрещане на новата година

    Коментар


    • #3
      До: за дълбок дол 3-4.01.09

      Еи тоз Христов! Има си стойка на ATV-ист.
      Тепърва има да се учи да кара, да не говорим за стартиране. Има време, с правилните съвети ще се получат нещата!

      Коментар


      • #4
        До: Дълбок дол 3-4.01.09

        моите извинения но на Сашо отбора се казва "mebelix atv team" от Троян а базата и парка се намират в Добродан ....))
        Нали знаете за състезанието в събота наградата е "вита баница" ....)) а Сашо и Христов имат някакъв бас помежду си за по сериозна трапеза борбата ще е за кои ще вземе старта между кфх 700(Сашо) и ренегад 800х(Тодор) аз приемам залозите ...
        KFX 700
        MEBELIX ATV-TEAM
        0878114344

        Коментар


        • #5
          До: Дълбок дол 3-4.01.09

          Без да съм запознат със способностите на Сашо, залагам две бутилки вино за Христов!

          Коментар


          • #6
            До: Дълбок дол 3-4.01.09

            Десо четки на Христов ли са това или вече си привърженик на can-am
            KFX 700
            MEBELIX ATV-TEAM
            0878114344

            Коментар


            • #7
              До: Дълбок дол 3-4.01.09

              Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
              ...Това е от мен, по-късно Христов ще разкаже по-конкретно за моторетката, ние си тръгнахме, а другите останаха, може би ще пуснат и те снимки
              Моторетката на Can-Am беше чисто нова, няма никакви настройки по окачването, а съединителят още е много рязък... Да отбележа и факта, че не съм карал досега моторетка със скорости и разликата с Renegade е от земята до небето...
              Плюсовете, които забелязах са супер теглото ( около 150 кг., че й смъкнах доста ненужни работи ), лекото управление и лека предница ! Понеже моторетката е кросарка, "развинтването" става в по-високите обороти ! На скоковете е перфектна ( аз трябва да се понауча още ), а разхода й на гориво е почти никакъв- около 7 на сто
              Просто тези моторетки си искат друг начин на каране и настройки + супер много тренровки




              Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
              ...Нали знаете за състезанието в събота наградата е "вита баница" ....)) а Сашо и Христов имат някакъв бас помежду си за по сериозна трапеза борбата ще е за кои ще вземе старта между кфх 700(Сашо) и ренегад 800х(Тодор) аз приемам залозите ...
              Сашо отсега търси някакъв тунингован "тролей", че взе да се замисля дали ще успее неговия
              А басът е за прасенце или агънце в Троян Плаза, който загуби плаща
              Приемат се залози и в пиене, салата, сухи мезета и всички трапезни "аксесоари"
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-01-09, 10:08.

              Коментар


              • #8
                До: Дълбок дол 3-4.01.09

                Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение





                Много яка снимка ! Като вкаменена статуя на ATV-ист. Бих казал - Кара, като собствения си БЮСТ монумент.
                Направо се смях ритайки с крака. Всъщност каква е технологията на изпирането на този екип. Може би пароструйка първо ?
                Последно редактирано от Nik Nikolov; 01-01-09, 11:20.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #9
                  До: Дълбок дол 3-4.01.09

                  залагам за Тодор старта опеделено ще бъде взет от ренеГАДА

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дълбок дол 3-4.01.09

                    Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
                    Десо четки на Христов ли са това или вече си привърженик на can-am

                    Не съм фен на никоя марка, просто съм реалист! Че да не съм мазохист, кои обича да губи?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дълбок дол 3-4.01.09

                      Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
                      Нали знаете за състезанието в събота наградата е "вита баница" ....)) а Сашо и Христов имат някакъв бас помежду си за по сериозна трапеза борбата ще е за кои ще вземе старта между кфх 700(Сашо) и ренегад 800х(Тодор) аз приемам залозите ...
                      Тишо пиши ме като съдия, защото и за трапезата трябват хора.......!
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дълбок дол 3-4.01.09

                        Добре де, РенеГАДА как ще бъде каран, 4х4 или 4х2. То баса си е бас ама в тези зимни условия машините хич не ми се виждат равностоини ако Христов кара с включено 4х4.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дълбок дол 3-4.01.09

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Много яка снимка ! Като вкаменена статуя на ATV-ист. Бих казал - Кара, като собствения си БЮСТ монумент.
                          Направо се смях ритайки с крака. Всъщност каква е технологията на изпирането на този екип. Може би пароструйка първо ?
                          Само пароструйката е решението...иначе жена ти не те пуска в къщи




                          Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
                          Добре де, РенеГАДА как ще бъде каран, 4х4 или 4х2. То баса си е бас ама в тези зимни условия машините хич не ми се виждат равностоини ако Христов кара с включено 4х4.
                          За да съм равностоен на KFX-a ще включа на неутрална, белким ме изпревари...
                          Когато става дума за KFX 700 мога да стартирам на 1х1, 2х2, 4х2, 2х4 и всички комбинации, само и само да не се откаже Сашо...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дълбок дол 3-4.01.09

                            Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
                            Добре де, РенеГАДА как ще бъде каран, 4х4 или 4х2. То баса си е бас ама в тези зимни условия машините хич не ми се виждат равностоини ако Христов кара с включено 4х4.
                            Тука спора е междо КФХ-са и ренеГАДА нека всяка машина си използва възможностите......
                            Цветан Петров
                            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                            0888865583

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дълбок дол 3-4.01.09

                              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                              Тишо пиши ме като съдия, защото и за трапезата трябват хора.......!
                              цеци и ти караш ренегат 800 ако ти стиска включи се и ти на старта така победата на кфх700 ще е по -убедителна

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X