Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

    В Троян по стара традиция се събират и сформират всички хитови отбори в Оффроуд и АТВ Шампионатите
    През тия два дена усърдно потренираха членовете на новосъздадения отбор " Crazy Fox ATV"
    След вчерашните тренировки на полигона в Дълбок Дол и леко "коловозно" преходче от 60 км., днес решихме да щурмуваме Беклемето



    При -10 градуса и сняг около 40 см. към върха поехме с три Suzuku-та 450 и новия модел на HONDA TRX 700 и разбира се, "разбивача" на снега Can-Am 800 X



    Останах супер приятно изненадан от възможностите на Хондата, моторът е супер развъртян и с голям въртящ момент в ниските обороти, много стабилен и не се затрудни нито на коловози, нито на изкачвания, нито в дълбикия сняг... Не затъна нито веднъж и прелиташе по камънаците в ниската част на Балкана



    Вальо, пилота на Хондата ще бъде "острието" на отбора в клас над 450 cc и ще "разказва играта" на "зелените тролейбуси"







    Другите две "остриета" на отбора са със Suzuki 450, ще карат в по-долния клас и ще са кошмара на KFX 450...
    Цанко от Велико Търново ми промени представите за проходимост и скоростно каране при хард условия... Останах изумен от "летежа" на Suzuki-то по заснежените баири...



    Другото летящо Suzuki "пилотираше" Никола от Велико Търново, нито едно закъсване, супер техника на каране с тяло... И той ще бъде в клас до 450 cc и ще "трови" всички с KTM, че му били много оранжеви



    И последното Suzuki на Ники крейзи фокс, но той наблегна на снимането с камера и толкова се отнесе, че моторетката тръгна по деретата сама
    Коловозите и локвите не го спряха, но една кофти паркирана джипка на ловци го измъчи здраво





    Разбора на тренировката завърши в механата, начертахме тактиката и определихме следващите дати за тренировка -от 2 до 5 януари във Варна, каране по картинг писта и затворено трасе на Аксаково
    По-късно ще пусна и видео от телефона ми, а за качеството на снимките се извинявам, нямах фото, а и при -10 оптиката се изпотява...
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 28-12-08, 17:34.

  • #2
    До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

    Христов, не ви ли измръзват ръцете при тези температури?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Христов, не ви ли измръзват ръцете при тези температури?
      Аз карам с ръкавици и ботуши за Ski-Doo, изчислени са за температури до -40 градуса
      Нямам грижи, даже краката ми "завират"... Колегите караха с някакъв нов модел неопренови ръкавици от магазина на Николай и също нямаха никакви грижи...

      Коментар


      • #4
        До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

        Браво браво От другата страна на Беклемето няма толкова сняг....да те попитам собствениците на suzuki-тата влизат в форума?Никове?

        Коментар


        • #5
          До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Браво браво От другата страна на Беклемето няма толкова сняг....да те попитам собствениците на suzuki-тата влизат в форума?Никове?
          Ами единият има със сигурност, Николай, в по-горният пост съм го написал...

          Коментар


          • #6
            До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

            Железни сте!
            Еи добре че съм в горния клас над 450 че тегло иначе! Расисти - зелени, червени, сини всички сте им обадили ред!

            Коментар


            • #7
              До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

              Нещо повече за ТРХ700 че ми е любопитно
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                Нещо повече за ТРХ700 че ми е любопитно
                Понеже бях там преди да тръгнат го разгледах обстойно! Амортесьори ELKA от тези с всички настройки, FLEX, пълна Yoshimura, електроника абе наблъскана здраво и то с добре подбрани елементи. Беше с джанти ITP с вградения бедлок и крещящо се беше разкрачило.

                Христов, нормално е ТRX-а да върви добре защото е с много голям просвет както отпред така и отзад. А и да не забравяме хубавия въртящ момент.

                Коментар


                • #9
                  До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                  Ето видео от вчера, и още едно видео и последното видео
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-12-08, 00:32.

                  Коментар


                  • #10
                    До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Железни сте!
                    Еи добре че съм в горния клас над 450 че тегло иначе! Расисти - зелени, червени, сини всички сте им обадили ред!
                    ..ние си покарахме в Плана, над София - мн беше яко... КанАма си е железна машина - няма спирка, не знам как ги карате тия водни кончета

                    Коментар


                    • #11
                      До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                      Какво става с тези клипчета само на мен ли не ми дава да ги свалям и да ги гледам ?????????

                      Коментар


                      • #12
                        До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                        Аз ги изгледах без проблем.....

                        Коментар


                        • #13
                          До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                          А да като дадох десен бутон и запиши целта и ги свалих и стана

                          Коментар


                          • #14
                            До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                            Отборът на "CRAZY FOX" продължава активно зимните тренировки !
                            Днес добре познатият състав тренира за Супер Мото на картинг пистата във Виница
                            Бегачките бяха със сликове, смъкнати максимално, а и щяхме да тестваме DS-a на асфалт със сликове...
                            Аз пропуснах първата част, а за втората трябваше да изчакаме картингите
                            Докато чакахме обаче, решихме да не излизаме от форма и се прехвърлихме около пистата
                            Първо Цани от Търново започна да "разгрява" гумите и да "разширява" очите на шофьорите с Can-Am-a












                            Отлично се представи и Никола въпреки проблемите с новите гуми и новите джанти







                            Ето и видео...за да усетите атмосферата, а по-късно ще пусна снимки и видео от картинг пистата
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-01-09, 20:57.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ЗИМНА ТРЕНИРОВКА НА "CRAZY FOX" !

                              Тази писта във Варна ли се намираше
                              Последно редактирано от a4kata_23; 02-01-09, 21:00. Причина: Грешка
                              :twisted:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X