Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

    Това е една 12 часаова разходка от края на лятото за която все не ми стигаше време да разкажа. Идеята на разходката е като тръгнем от Пазарджик да обиколим района да посетим язовир Батак и да се приберем през китното селце Равногор.
    Ето и първата снимка по пътеката към пещерата Снежанка.




    Тук вече сме излезнали на едни много хубави полянки които се пресичат от множество малки рекички в района.




    Още една суперска рекичка


    Тук решихме,че е идеално място да се понакефим малко на полянката








    Десислав реши да покара малко и вътре по рекичката








    Тук порядъчна калчица като за този сух сезон




    Вече наближаваме язовира







    Тук Десо крои някъкви планове които ще видите след малко




    Ето тук вече рибарите захвърлиха въдици, къмпингуващите захвърлиха скарите и всички които бяха в този район около язовира се събраха да гледат "СЕИР"
    И тои не закъсня:








    Като джет се е изправил този Брут Форс а


    Пък и вълни прави докато излиза


    Я да пробвам и аз:


    Я то не било толкова трудно като имаш хубави гуми:


    Двете АТВ-та се наслаждават на гледката на път за равногор.


    Имаше и такива много успокояващи картини






    Ето тук както си карахме из гората и си спирахме от време на време за малинки или къпинки и изведнъж двама дядовци ни махат да спираме внезапно. Оказа се, че москвичът който бяха натоварили до козирката с дърва е закъсал в една кал и не може да излезе от лекото деренце.
    Естествено Джуган в нужда се познава и помоща не закъснява


    И Брут Форса го изважда като бръмбър сламка


    Вече доволно пристигнали в Равногор Брутовете ни чакаха докато ние нападахме клюпачката


    Поемаме обратно към вкъщи:


    Тук се откри и страхотна гледка към язовир Въча


    Водача позира




    На следващите снимки имаше страхотни улечета, екстримчета и наклончета за преодоляване
















    Тук посетихме едно микро язовирче преди прибиране.


    Това беше от мен и нашата 12 часова разходка
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

  • #2
    До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

    Аууууу ако беше преди години Аууууу ако имах пари Аууууу завиждам..... Ауууууу аз като бях млад..... Живи, здрави и още много такива да имате
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

      kerkelov,разгледах поста ти днес преди работа-мисля че работодателя ми трябва да ти плати за мотивацията която получих.
      Използвам случая да ти кажа че Наско се възтановява бързо.Надявам се да се видим отново в Шумен този weekend!
      0+,Bombardier DS650,Discovery II.

      Коментар


      • #4
        До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

        Първоначално публикуван от keeway Преглед на мнение
        kerkelov,разгледах поста ти днес преди работа-мисля че работодателя ми трябва да ти плати за мотивацията която получих.
        Използвам случая да ти кажа че Наско се възтановява бързо.Надявам се да се видим отново в Шумен този weekend!
        Радвам се, че съм спомогнал за мотивацията ти . Предай на Наско спецялни поздрави от мен и да се разсейва с нещо друго а не с АТВ-та и форуми, че така още по бавно ще му минава времето.
        На Шумен за съжаление няма да мога да дойда защото този weekend съм зает .
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • #5
          До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

          aaaa не се съмняваи в адаша, тои е трениран да преодолява водни препятствия! Сега го гледам е по смел, че първите му опити бяха доста интересни!
          Хубаво време хубава разходка и още по хубави снимки, стоплихте ме в тоя студ. А и си мислех че сме загубили адаша като атевист!

          Коментар


          • #6
            До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

            аааааа не сме го изгубили адаша ти като атевист ама нещо много работен е станал и неможем да го измъкнем да покара
            Иначе за първите опити на Кавата му като плувец се носят приказки и легенди
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

              Браво страхотни снимки, многото вода на едно място винаги обещава шоу и сеир... с такива впечетления съм останал...особено ако си с АТВ 2Х4. Мерси за поздравите, аз се оправям лека полека, ама няма как да не се разсейвам с АТВ-та като само това сънувам вече

              Коментар


              • #8
                До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

                Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                Браво страхотни снимки, многото вода на едно място винаги обещава шоу и сеир... с такива впечетления съм останал...особено ако си с АТВ 2Х4. Мерси за поздравите, аз се оправям лека полека, ама няма как да не се разсейвам с АТВ-та като само това сънувам вече
                Ееехх Насе щом вече ги сънуваш АТВ-тата значи си почнал да броиш дните до карането и времето ще лети бавно. Успокоявай се с това, че вече е студено и идва зима.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #9
                  До: Преход до яз.Батак и спасяването на един джуган

                  най-много ми хареса като вадите москвича но явно добре сте си изкарали

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X