Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

    Малко късно го виждам това, ама няма как с мойте контузии, рядко сядам сега на компютъра.
    Разбрах от Краси, че си ми предал поздрави като сте се видяли на Дълбок Дол на състезанието...а как ме е яд че не можах да дойда...

    Коментар


    • #17
      До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

      Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
      Насе прати много поздрави на Живко с TRX -а. С него се зпознахме на ендуро биич Варна. Той ще се сети от кой като му кажеш за синия Брут Форс с който са си лафили на плажа.
      Не не , Живко за мене е най-големия фен на КАВАЗАКИ Обаче неговата хонда е направена по добре с тези скорости...

      Коментар


      • #18
        До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

        Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
        Малко късно го виждам това, ама няма как с мойте контузии, рядко сядам сега на компютъра.
        Разбрах от Краси, че си ми предал поздрави като сте се видяли на Дълбок Дол на състезанието...а как ме е яд че не можах да дойда...
        Да с Краси се видяхме на Дълбок Дол и тои е голям фен . Абе въобще Варненската група сте си маняци.

        Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
        Не не , Живко за мене е най-големия фен на КАВАЗАКИ Обаче неговата хонда е направена по добре с тези скорости...
        Ха верно Живко е наистина голям фен на Кавазаки ама като ми каза колко му гори на него Хондата и получих комплекси
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X