Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: преход-нос емине

    Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
    Да и аз бих искал трака от Копривщтица до Хисаря ако е по трудничък а и целия трак също ще е полезен
    Няма да имаш късмет има един два улея но като цяло е лек трака, но пък е доста приятно за каране там, гористо, меко песачливо и доста бързо трасе иначе като гледам има доста места извън тая отсечка от трака където може да се заиграеш ако пожелаеш. Иначе като цяло от Бухово до Казанлък Краси го е подбрал доста разнообразно аз поне лично се накефих много жалко че нямах време да изкарам трака до края, но най интересното място според мен беше изкачването след Сопот и гората след това тея 10-15км. ме изкефиха на макс.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #17
      До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

      Аааа кога сте минавали през Сопот??? ех

      Коментар


      • #18
        До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

        Някой няма ли да метне една снимка??Как изкарахте))Май май сте останали за повече време по морето)
        [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

        Коментар


        • #19
          До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

          Сега се прибрахме,беше меко казано уникално!!!.....а снимки има за една година гледане....и филми....ама малко време трябва,че още пътеки и кал са ни в главите
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #20
            До: преход-нос емине

            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
            Колеги вие ли минахте с гръм и трясък вчера през Копривщица имам една молба ако имате трак от Копривщица да Хисаря да го споделите че ми трябва пък ако и е и доволно труден ще съм задължен.

            ние бяхме и ве познахме,ама минахте много бързо покрай нас...... а трака е много перфектен за 4х4
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #21
              До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

              И аз се прибрах преди часове...
              Всичко завърши ОК...
              имам много снимки и видео,като ги пообработя ще ги кача с коментар
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Краси Грудев; 18-06-08, 22:57.

              Коментар


              • #22
                До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                Да изостря апетита и аз!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                  а трака ще можете ли да пуснете
                  06' Yamaha Raptor 700R
                  08' BMW E92 335i

                  Коментар


                  • #24
                    До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                    На тоя самолет не му се е разминало май който е минал оттам се е окесвал за снимки направо се чудя как е оцелял въобще първо от мангали-металисти че има доста алуминий и после от нас, обаче много кравешки лайна имаше там утепало се е за еко туризъм.
                    п.п. И мухи също имаше много ама много
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #25
                      До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                      Хаиде де нема ли некоя снимчица

                      Коментар


                      • #26
                        До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                        аз обработвам снимки сега и клипове доста матерялец имам от нашата група до няколко дни ще е в форума да му се насладим

                        Коментар


                        • #27
                          До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                          Първоначално публикуван от petyr`ivanov`atv`maniq Преглед на мнение
                          аз обработвам снимки сега и клипове доста матерялец имам от нашата група до няколко дни ще е в форума да му се насладим
                          вие верно голямо снимане ударихте качи нещо да видиме
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #28
                            До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                            Легендарен маршрут,истинско предизвикателство...
                            Наистина е трудно с думи да се опише преживяното

                            За първи път тази 750 километрова пътечка се изминава организирано от над 60 участника предимно с АТВ,от тях и 4 жени.
                            750км ни се видяха малко и добавихме още около 150км за да се порадваме на комфорта на по луксозни хотели в близките до Стара Планина градове.
                            Около 60% от маршрута беше по траковете от изминали състезания от Националният Шампионат по Ендуро,това предсказваше и по сложният характер на трасето.
                            За първи път трасето бе преодоляно и от 2008 TERYX™ 750 4x4 LE
                            или тъй нареченото МУЛЕ.


                            Стартирахме в 09,30ч от Бухово


                            Трака бе от Виктори Екстрийм 2007







                            И естествено имаше малко търкаляне


                            Тази пътека е отбелязана на Оффроуд картата като екстремна за мотори,и така и си беше моторите бяха дърпани с лебедки.


                            Я кой е това?


                            В далечината още едно салто


                            Грация и Мощ


                            Тук Маро от Рувексите придаде малко яйцевидна форма на Брут форса си


                            И като знаете че кавазакитата не умират,успяхме да изправим този мъртвец на крака

                            До като слезем на Витиня вече ни чакаше новичко АТВ


                            Вечерта спахме в Рибарица,е не всички...
                            Вторият ден трябваше да прехвърлим Стара Планина по непроверена мото пътека,от там през Копривщица да хванахме трака от състезанието в Хисаря 2007 и хоп в минералните басейни









                            Тук Момчил скъса носача си в едно камъче

                            И амортисьора...

                            Бая зор видяхме докато го свалим до асфалта

                            Завързахме го за АТВ 4х4 и се почна едно дърпане и бутане докато Поцо Голям мотор не взе нещата в свои ръце




                            Вижте второто АТВ е без атевист


                            Тук предната група вече беше намерила пътя и бавно се спуснахме до подбалканският път точно до водопада

                            Тук сме в Копривщица

                            Около самолета всичко беше минирано от пасящите стада крави

                            Това е един от екстримите на Хисаря 2007


                            След пристигането ни в Хисаря хората си помислиха,че пак ще има състезание.
                            Отморихме перфектно в минералните басейни

                            Третият ден
                            Днес трака бе комбинация от Ендуро Хисаря 2007 и 2008 в посока Сопот,от там изкачване на Стара Планина по ски пистите над Сопот/1200м денивелация за 7-8 минути/.От там посока Троянският манастир и пристигане в Априлци х.Сватовете на Живко
                            Познати ли са Ви тези камъни


                            Те са от миналогодишното затворено трасе




                            Ето го и изкачването по ски пистите






                            Сашо от Боровец се раздаваше здраво

                            За тази снимка успяхме да убедим дори и Сашо Каранов да спре за 25секунди.
                            Той водеше група от две жени-Муца съпругата му и Надето позната от РШЕ
                            За 900км залепи 48 гуми,14 вулканизации,произведе няколко носача,и пак някакси пристигаше преди другите


                            Тук на х.Дерменка хапнахме и пихме чай



                            А ето този пич ми скри шапката.
                            Видя ни още от Сопот,кацна при нас хапна една супа и отлетя



                            Тук сме някъде преди Беклемето



                            Ето ни и на Беклемето,тук КТМа от Рувексите сдаде багажа и го пуснахме по асфалта






                            Траянският манастир

                            Тук е автомивката в Априлци


                            Вечерта Живко беше опънал богата софра,разхладихме се и в басейна...
                            Последно редактирано от Краси Грудев; 18-06-08, 23:00.

                            Коментар


                            • #29
                              До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                              Ден четвърти
                              Леко и късо трасе до Казанлък релакс,водопади и гледки



                              Хм... дали е случайно








                              Тук Муца в стремежа си да не изостане завари газта и малко понатроши АТВто,добре че Каранов е изобретателен и спаси положението


                              Пихме по кафе


                              И айде на конче




                              Това бе и единственото место на което се събрахме всичките участници в похода



                              Чак на четвъртият ден успях да настигна Мулето.До сега леко подозирах че карат по асфалта ама останах впечатлен от темпото му и лекотата с която преодоляваше терена.







                              Трошеше и мелеше всичко по пътя си,
                              а Оутбака бе в ролята на асистенция на Шуши и наряза има няма 200-300 кубика дърва
                              Тук няма минаване



                              Моста го нямаше
                              с лебедката си придърпахме едно дърво


                              Но не беше достатъчно и Мулето увисна във въздуха


                              От там вързване с неговата лебедка за дървото от пред и с моята за най-горната тръба на Мулето за да го изправя




                              КФХса успя да измъкне по големият си брат от ситуацията


                              Така се прави в завоите когато си над 70км/ч


                              Добре че взеха резачката,използваха я поне 200 пъти
                              Днешният маршрут имаше възможност за голям байпас и 50% от групата се възползва от предоставената възможност за почивка и пропуснаха този Малайзийски участък от трасето
                              Последно редактирано от Краси Грудев; 18-06-08, 23:01.

                              Коментар


                              • #30
                                До: ЕКСПЕДИЦИЯ "в.КОМ-н.ЕМИНЕ 2008"

                                Ден пети
                                От Казанлък по трасето от състезанието в с.Енина 2006г - Енинската пътека към Бузлуджа и от там по трасето от състезанието Бузлуджа- Емине 2006г
                                Тук ни изпра зверска буря имам го на видео - баш по енинската пътека
                                имаше и оглушителни гръмотевици
                                Захвърлихме всички радиостанции и телефони защото имаше доста повалени дървета от гръм и решихме да не привличаме "вниманието"
                                към нас.
                                Изчакахме бурята да поутихне и продължихме
                                Бат Еди също кара мотор


                                в.Чумерна 60км преди Котел

                                Тук всички GPSи бяха заглушени


                                Калин прасна една клечка,която вкара карбураторите му във въздушният филтър,скъса смукача...

                                Само сегментите не извадихме



                                Вечерта хотела м/у 2-3 етаж


                                Ден шести финалната права
                                Най лекото и право трасе ама техниката взе да ни предава
                                един блокирал двигател,мулето скъса ремък,една пукната китка/от мързел.../

                                Бат Еди запушва дупката на изкорменият смукач на Калин





                                На там е пътя

                                Тук намерихме останки от селище на древните Мангали
                                Добре че не бяха гладни







                                Минахме и покрай я.Камчия
                                Тук още едно интересно тунинг решение на Сашо Каранов



                                Тия пичове бяха някви нечовеци овчари от чужбина,бяха тръгнали към в.Ботев че там била по добра тревата!!!








                                Ето и петимата които достигнаха до крайната точка н.Емине-другите като зърнаха Слънчев бряг такава газ отмотаха,че забравиха да погледнат GPSа и пропуснаха финалните 20-30 км да н.Емине.
                                За сметка на това пък ние петимата пропуснахме откриването на гръцкият ресторант на входа на старият Несебър на което бе поканен отбора

                                Момчил и Сашо

                                Аз Дизи и Илиян


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X