Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една каръшка разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една каръшка разходка

    Тази Събота бяхме решили да караме здравата. Доста хора се бяхме заформили, но както и си мислех в последния момент останахме по-малко. Както и да е събрахме се една групичка от 7 души и потеглихме. Бяхме решили да стигнем до Барите, но по стечение на обстоятелствата не стана точно така . Тръгнахме от Кичево по познатите ни маршрути и се запътихме към с.Орешак. По едно време една част от групата изостана и спряхме да ги изчакаме. Тук се стяга бензина, че много ценен ни беше :

    А някои кротко чакат да потеглим :

    Отбор "пречат ми ръцете" се справя учудващо добре с начинанието ... бъзик бе някой да не се засегне :

    Останалите така и не идваха, върнах се да видя какво става и се оказа, че един от мотористите паднал и преглеждат последствията...падането не беше нищо сериозно, но той се беше ядосал, че си спукал спойлера...чишит си е...перфекционист...каза тръгвам си и замина...а най-интересното е, че брат му е точно обратното на него.
    След това продължихме към Орешак, от там през много интересни пътчета към Долище...пътя постоянно прекосяваше реката, която на места си беше баш дълбока...успях да щракна няколко интересни снимки .
    В кръвта му е на това Кавазаки плувец да става :

    Останалите от групата само пуфтят и се чудят да снимаме ли сме излезли или да караме....теглих им една и продължих да си снимам :

    Това е от следващото прекосяване на реката:

    Нашата машина за пореден път ме остави приятно изненадан от възможностите си:

    Още една интересна снимка :



    Ето ме и мен...този път отново бях ендурист ...следващия път с атв-то, че в тези реки по-кеф си е с него:

    Тук сме вече до Долище и се насочваме посока Аксаковска панорама, правим си малка почивка и обсъждаме от къде долу-горе аджеба ще трябва да минем :

    Христомир вече беше решил дилемата "лебедка или GPS"...похвали се, че взел лебедка, ама не беше монтирана още на кавазакито...

    Жеко пък най-му се караше и само чакаше да тръгнем...жалко, че не се накара както му се искаше...защо ли...обадете се на 048........ за да чуете продължението на историята :

    След като тръгнахме и аз отбелязах едно падане за деня с Хондата:d , не беше кой знае какво, Стефчо да не ми се сърди, и без това ме питаше "айде бе не падна ли поне веднъж"
    А тук всички минаха така бързо, че докато извадя апарата хванах само последния:

    Тук имаше много интересно завойче тъкмо на излизане от реката влизаш в него, а след това едно доста голямо паднало дърво, което доста атрактивно преминавахме, но не съм снимал...тогава си стана баш най голямата каръщина за деня. На Жеко Априлията изгасна и не искаше да запали. Той помисли, че тоците са изчезнали, ама си бяха на място и се започна едно разглобяване...мен ме взеха за степенка...христомир каза "ти си степенката там ще стоиш докато не запали" даже и ме снима, ама аз си показвам какво мисля по въпроса :

    Доста бисери и бъзици се изляха тогава, на някои им беше весело:

    Ама на други хич даже, докато се чудеха от какво може да не пали и как аджеба да разглобят колкото се може повече тоя мотор :

    В крайна сметка запали, но не за дълго, стигнахме почти до Яребична. Там тотално изгасна. Закачихме го за атв-то и през Яребична асфалта и се прибрахме. Като цяло карането стана много хубаво...имаше още толкова път до крайната точка която бяхме замислили, ама другия път.
    Тук вече обратно в Кичево Жеко разглабя все по усилено и показва какво мисли за деня, снимките които правя и за мен май :

    Разглоби го той...разбрахме, че не е искал да пали, защото компресия нямало, ама и сегментите си бяха на място...нещо бая е удряло бо корпуса на главата:

    Ето го и буталото. Имаше и разбит лагер:

    Така завърши деня ни....така обещаващо започна, ама ще се върнем там, с ново бутало и сегменти

    А след това Венци(който падна и се върна в началото) дойде да ни види и веднага започна да разяснява на Жеко как точно е станала цялата работа с буталото:

  • #2
    До: Една каръшка разходка

    Които не кара, на него няма да се случват подобни неща! Вие сте редовни почти всяка събота и неделя.
    И при нас постоянно се случват повреди, най-вече при старата техника. Нали сте живи и здрави ще я поправите.
    Браво за снимките и коментара по тях.

    Коментар


    • #3
      До: Една каръшка разходка

      Браво Насе , яко сте се понамокрили из тея реки.Ние уж щяхме да идваме ама нещо не можахме да се организираме (а сме само 3-ма ), та накрая в неделята отидохме да поскачаме на Девня на пистата , беше мн яко.Ако искате можем да се организираме и да отидем всички , или на Девня или на Игнатиево .Да ги видим тия ATV-та освен да плуват дали могат и да скачат
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #4
        До: Една каръшка разходка

        Така е който си седи в къщи, неговата машина е здрава много си прав. А за карането и снимките радвам се, че ти харесват, дай боже още по хубави следващия път.

        Коментар


        • #5
          До: Една каръшка разходка

          Браво, Насе, много добър репортаж е станал за кратката ни разходка, но другия път с новото бутало повече.

          В реката беше голямо шоу, на едното място мен бая ме заля водата, но беше готино..


          Не си изпуснал да ме снимаш когато доливам масло, аа.

          Димитър Тенев

          Коментар


          • #6
            До: Една каръшка разходка

            Времето до колкото знам е било топличко,тамън сте се поразхладили в рекитеЧудесна разходка поздравления
            [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Една каръшка разходка

              Майтап няма, ама си беше доста освежаващо...особено след бавно преминаване на трудните пътеки

              Коментар


              • #8
                До: Една каръшка разходка

                Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                Браво Насе , яко сте се понамокрили из тея реки.Ние уж щяхме да идваме ама нещо не можахме да се организираме (а сме само 3-ма ), та накрая в неделята отидохме да поскачаме на Девня на пистата , беше мн яко.Ако искате можем да се организираме и да отидем всички , или на Девня или на Игнатиево .Да ги видим тия ATV-та освен да плуват дали могат и да скачат
                Абе за скачане незнам с това окачване...малко трудно ще ми бъде...даже доста. Ама виж може да позанасям малко ама само да не разорем пистата. Гответе се скоро време шак ще се събираме повечко и ще караме през същия маршрут, но този път до края . А за скачането живот и здраве като си направя ЦР-а ще има изпълнения

                Коментар


                • #9
                  До: Една каръшка разходка

                  Маршрута наистина беше много добър,ама много и бих искал да го повторим обезателно. Само, че май няма да е скоро това каране, поне в близките 2 седмици.
                  Димитър Тенев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Една каръшка разходка

                    Насе, бяхме се разбрали темата да се казва 'Наско - степенката' Следащия път сме с лебедката Браво за репортажа. Май трябва да организираме софра, че да се съберем всички от Варна

                    Коментар


                    • #11
                      До: Една каръшка разходка

                      Първоначално публикуван от hris Преглед на мнение
                      Насе, бяхме се разбрали темата да се казва 'Наско - степенката' Следащия път сме с лебедката Браво за репортажа. Май трябва да организираме софра, че да се съберем всички от Варна
                      Абе то Наско степенката...добре ама главното събитие за деня си беше Априлията...мислех си за "Априлия или НЕ" ама викам айде Жеко пак ще почне да раздава средни пръсти.
                      А за софрата...може и да стане по този начин...следващия път ще ги залъжем да видим може и да се съберем.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Една каръшка разходка

                        100% съм сигорен, че ще съберем всички от Варна, а и не само..
                        Димитър Тенев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Една каръшка разходка

                          Репортажа както обикновено е на ниво ала Хаджиев

                          ПП:Само да оправя старата бангия и ще го искараме до края този маршрут.
                          Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                          Gas Gas EC 200

                          Коментар


                          • #14
                            До: Една каръшка разходка

                            "Стара бангия" защо ли ми звучи много познато......ти се сети за кого ти говоря де

                            Коментар


                            • #15
                              До: Една каръшка разходка

                              Хаххахаха май се сещам

                              ПП:Я и аз да сложа една снимка.
                              Прикачени файлове
                              Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                              Gas Gas EC 200

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X