Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лека Разходчица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лека Разходчица

    Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
    ...къде го тикате да се бори с тоз камион не може да го премести ако се запъне някъде, добре си му е с детското атв
    Просто няма да му се случва с "камиона" !!!

    Коментар


    • #17
      До: Лека Разходчица

      та нещо решихме към 7-те престола да отидем ама некой друг път сега не се получи за има няма 2-3км. щото всеки път моторджийските тракове се оказват като магистрала ама тоя си беше асъл такъв
      Те това е Симо излиза за 3-4 път ама е от нашите снимал само тука щот нещо се запънахме и некой беха прединфарктни пък и се заиграхме към 2 часа и време бол

      от снимките не личи ама си е крива нива тука жалко че по нататъка имаше много паднали дървета и няма минаване иначе си става пътечката.........донякъде








      после дойде и Врачанската група на помощ на тех снимки нема щото дойдоха късно и ги отнема за бутането следващия път БУТАНЕ и после ФОТО ,не че после пак не го оплескахме нещо ми се скапа инжекциона кой знае кви лайна е засмукал от дъното на резервуара и пак на въже докато излезнем и дойде репатрака
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #18
        До: Лека Разходчица

        Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
        Това всъщност си е наистина последната мода,то му и отива


        Никъде не виждам 450тка на въже
        Е вече е на въже
        [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #19
          До: Лека Разходчица

          Колеги искам да ви попитам дали като се прибирахте минахте през Своге .Понеже видях 4 или 5 атв-та кфх 700 нз дали нямаше и 450 1 и 1 КТМ питам ви понеже и те бяха от Еди МоторсА и качихте тази пътечка която заобикаляхте миналия път
          Поздрави !

          Коментар


          • #20
            До: Лека Разходчица

            Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
            Колеги искам да ви попитам дали като се прибирахте минахте през Своге .Понеже видях 4 или 5 атв-та кфх 700 нз дали нямаше и 450 1 и 1 КТМ питам ви понеже и те бяха от Еди МоторсА и качихте тази пътечка която заобикаляхте миналия път
            Поздрави !
            В неделя минахме от там на прибиране от седемте престола
            Поздрави!
            [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #21
              До: Лека Разходчица

              Еххх ако ми беше готов мотора можеше да ви придружа до някаде,но ще е чак в четвартък

              Коментар


              • #22
                До: Лека Разходчица

                Днес рашихме да покараме лекичко и да открием некое трасенце в стил Враца щото шампиона(Десо) не иска да идва да при нас и затова тръгнахме на лов за подходящо трасе та белким дойде некога, та веднага след Кътина свихме в гората там пътища бол ама в гората йок.
                те това тука беше първото запъване не че нямаше и още де


                горе-долу като денивелация все си беше така

                ма много мор това да опиняш на жега не си е работа, следващия път и една водоноска с нас, това е Симо нещо много се е залител тука

                щото след малко не знае какво фрийстайл изпълнение е способен да изпълни, хванах го от средта ама все е файда

                http://www.vbox7.com/play:b00ca3f2
                това е Калин и той се изтъркаля днес от мързел, ама нема доказателство за това освем 2-3ма свидетели

                нема да ме гази само се прави

                ама пък при Момчи е задължително да се снима по отстрани че никога не се знае


                чекай да починем малко че много жега

                Десо не идвай скоро, трасето все някога ще стане.............ама не тая година
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #23
                  До: Лека Разходчица

                  Ха, Вие ще ме съсипете!!!
                  А калин: аааа тоа път те хванах хихи....
                  Мале немам думи. Идвам да се забавляваме малко! Елате пък Вие бре, поне при мен не седите на едно място! А сега какви екстрими съм намерил, ще Ви съсипя!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лека Разходчица

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Ха, Вие ще ме съсипете!!!
                    А калин: аааа тоа път те хванах хихи....
                    Мале немам думи. Идвам да се забавляваме малко! Елате пък Вие бре, поне при мен не седите на едно място! А сега какви екстрими съм намерил, ще Ви съсипя!
                    Много ми се кара с тебе. Сигурно ще съжалявам горчиво като гледам какво про си, ама много ми е мерак-може ли да дойда някой път с тебе?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лека Разходчица

                      Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                      Много ми се кара с тебе. Сигурно ще съжалявам горчиво като гледам какво про си, ама много ми е мерак-може ли да дойда някой път с тебе?
                      Чак пък "про"!? Иначе винаги си добре дошъл при нас. Само че още ли си с BPR-а? Имаи предвид че аз карам предимно траял!!! Незнам дали ще ти хареса, няма скокове и яка ръчка!!!
                      Оправи ли се след последната контузия?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лека Разходчица

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Елате пък Вие бре, поне при мен не седите на едно място! А сега какви екстрими съм намерил, ще Ви съсипя!
                        а те сега вече си вкара автогол, щом ти се бута там сме
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лека Разходчица

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          Чак пък "про"!? Иначе винаги си добре дошъл при нас. Само че още ли си с BPR-а? Имаи предвид че аз карам предимно траял!!! Незнам дали ще ти хареса, няма скокове и яка ръчка!!!
                          Оправи ли се след последната контузия?
                          Запознат съм с карането ти-доколкото има информация за теб -изгледал съм всички материяли. Да още съм си с бомбардера -няма да го продам, тая машинка ме преобърна и докато не и стопа всичко по нея....
                          Колкото до състоянието ми-то е по-добро и очаквам да съм напълно възстановен до месец.Наистина , ако е удобно да дойда ще ми направиш голям кеф и ще попия доста знания от теб.Благодаря за поканата и се извинявамм, че те поставям едва ли не пред свършен факт,но за мен са Десо и останалите.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лека Разходчица

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            а те сега вече си вкара автогол, щом ти се бута там сме
                            Утре съм моторист, ще видите какво е моторист да води ATV-ти. Зареждам голямата батерия на фотоапарата и слагам голямата карта за да има материял за форума. Утре ще Ви згърча!

                            zbytsam, радвам се че ти харесва начина на карането ми. Според мен доста се различава от популярното в България. Обаче с тоя модел ще имаш невероятни трудности защото не е предвиден за подобно каране. Това все едно да вземеш джип(пакетник) и да го мъчиш в траял трасе. Най-малкото е че няма задна. Но ще помисля за теб когато доидеш, имаме и по скоростни отсечки с hill climbing.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лека Разходчица

                              щом не е идвала платформата значи ;разходката; както и казвате в случея е била супер.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X