Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лека Разходчица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лека Разходчица

    За сетен път се убеждавам че няма такова понятие лека разходка все нещо ще се случи, първо сутринта отиваме да вземеме на колегата АТВ-то и се оказа че работата няма да стане в базата където си го държи точно пред гаража бяха напаркирали самосвалите и едиственния начин да го изкараме беше да го разглобиме на части и той естественно се отказа както и да е в крайна сметка потеглихме с един по малко.
    Тука Момчил се бори с некво малко екстримче

    Симо вече го е минал и зяпа доволно ама не знае кво му се пише по натам

    тежко е да се бориш със струг който тежи повече от общото тегло на всички райдъри

    определено Симо вече не е толкова доволен след 15 метров полет встрани от пътя хубавото в случая че мина метър почти нищо му нямаше на него и АТВ-то

    аз съм някъде в средата между АТВ-то и помагачите



    кфх-а е вече измъкнат на по равно и следва малко да се тунингова




    след доста дизайнерски напъни му докарахме следния фешън вид

    надали това щеше да се случи без помоща на горската аптека

    рамката в горната и част където държи кормилния прът беше потдала та се наложи импровизиран дозер с лебедка малко да я поизправиме, от полета явни иглите от карбураторите бяха излезли от местата си и като включиш на контакт от отдушника яко извираше бензин та се наложи да поразглобиме още за да ги пооправиме с помоща на телефонна асистенция от Антим хубаво че имаше обхват и след всичкия тоя панаир вече сме на път доволни


    после се заиграхме с едни екстрмчета ама има ли кой да се сети на най интересното да снима естественно че няма то все така се случва
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    До: Лека Разходчица

    Вьпреки падането и техническите проблеми на КФХ-а,мисля че сте си изкарали доста добре.Рзходката е била разнообразна с няколко екстремчета и времето също е било с васДобра разходка сте си направили,така ми се докара ама....
    [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Лека Разходчица

      Ей го моя екстрем от вчера . Атв-то е 110цц. Супер малко ми е, ама при положение, че няма друго и тва се кара. Хода вчера по една местност "горилата" и тва АТВ го карам с докрай газ. Снимката дали съм я прикачил?
      Прикачени файлове
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • #4
        До: Лека Разходчица

        Tо винаги нагласите са за леки и приятни преходи и после става една... Познато, при нас винаги така се получава. Даже като си кажем че ще караме леко, винаги е най-тежко!
        Браво на Симо, за 1-ви път му е маи из гората? Тренираите после на проверочен при мен. Поздрави на всички!

        Коментар


        • #5
          До: Лека Разходчица

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Tо винаги нагласите са за леки и приятни преходи и после става една... Познато, при нас винаги така се получава. Даже като си кажем че ще караме леко, винаги е най-тежко!
          Браво на Симо, за 1-ви път му е маи из гората? Тренираите после на проверочен при мен. Поздрави на всички!
          за втори път първия мина няколко пъти метър ама сега........
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Лека Разходчица

            Това всъщност си е наистина последната мода,то му и отива


            Никъде не виждам 450тка на въже

            Коментар


            • #7
              До: Лека Разходчица

              Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение

              Никъде не виждам 450тка на въже
              Няма и да я видиш повече аз лично съм си казал че още един път ако я видя така ще я сменя веднага
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: Лека Разходчица

                Само кажи каде я държиш но го напиши в форума след това бъди сигурен че и въже няма да ти помогне защото много твои приятели ще ти помогнат
                [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Лека Разходчица

                  Първоначално публикуван от kalin b Преглед на мнение
                  Само кажи каде я държиш но го напиши в форума след това бъди сигурен че и въже няма да ти помогне защото много твои приятели ще ти помогнат
                  MЕРАКЛИЯ.......
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лека Разходчица

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    MЕРАКЛИЯ.......
                    Не е само един, доста сме МЕРАКЛИИ!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лека Разходчица

                      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                      Не е само един, доста сме МЕРАКЛИИ!
                      Ей да не видите една бела Гарга и веднага да я вапцате в черно, помежду другото напоследък като гледам тенденцията в модата все 700-ки се бъгват
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лека Разходчица

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Ей да не видите една бела Гарга и веднага да я вапцате в черно, помежду другото напоследък като гледам тенденцията в модата все 700-ки се бъгват
                        Ами то щото са повече от Qтките,а Qтките са повече и от жигулите
                        Бъгват се ама на въже рядко съм виждал

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лека Разходчица

                          Вече разбрах от наши колеги че в някаква автокъща в люлин го криеш въпрос на време е вече да почерпиш за нова машина
                          [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лека Разходчица

                            аз ще почерпя скоро за нова машина ама май ще останете пак разочаровани от избора ми пак ще е некоя бела гарга
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лека Разходчица

                              оставето го на мира човека я го вижте че е 60 кила и то като е преплувал река къде го тикате да се бори с тоз камион не може да го премести ако се запъне някъде, добре си му е с детското атв
                              Николай Гогов 0898676912

                              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X