Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тренировка за "Златното руно" в Странджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тренировка за "Златното руно" в Странджа

    Днес решихме да си направим лека разходка/тренировка за играта в Стара Загора, просто вкарах една точка в гората в GPS и му зададох да ме навигира off-road. Пътеки трябваше да си търсим сами, машинката просто ми показваше посоката по права линия към целта от мястото което съм в момента без да се съобразява дали има непроходимо дере или река.



    С такова навигиране се оказахме на място от което нямаше връщане заради силния наклон, продължаването ни зависеше от това колко са ми качествени лебедките за щастие и двете АТВ-та имаха.



    И се почна едно опъване на въжета.



    От снимките никога не си личи колко е голям наклона, но на този не можеше да стои изправен човек



    Почти съм горе.



    Идва ред и на Стефан



    Сега го виждам колко напрегната физиономия е направил като че ли се вади с ръчна лебедка



    И той е горе, но това горе се оказа стар път който отдавна е излязъл от употреба



    От тук нататък влизаме в сърцето на Странджа планина много дерета със стръмни склонове, невероятна красота открихме път по който не личаха следи поне от 5г. да е минавал някой





    Предполагам, че голямото наводнение преди 4г е нарушило цялостта на пътя някъде и затова не се ползва, а иначе е невероятен постоянно се кръстосва с реката и се откриват интересни гледки



    А аз все си мисля дали няма да мога да прекарам и група Джипове от тук



    Този участък много ни затрудни, в добавка на това моята задна дясна гума спадна, изглежда съм притиснал борда някъде и е изтървала малко налягане. Това ни принуди да изоставим красивия път и да тръгнем към билото в търсене на "черни пътища"




    Натъкнахме на много пътища водещи до никъде най вероятно до бивши сечища. Повъртяхме се доста и гората а времето напредваше и слънцето се скри, това ни накара да излезем на асфалт и с мръсна газ да се върнем в Бургас.

    Така прекарахме днешната неделя.

  • #2
    До: Тренировка за "Златното руно" в Странджа

    Добре измислено можеш ли само да кажеш как се вувежда така точка на GPS-a че сьм пулен индианец и не разбирамБлагодаря!
    [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Тренировка за "Златното руно" в Странджа

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      А аз все си мисля дали няма да мога да прекарам и група Джипове от тук
      Ааа това искам да го видя...добра идея весело ще стане.
      Браво добре сте покарали и вие!

      Коментар


      • #4
        До: Тренировка за "Златното руно" в Странджа

        Браво много добър терен при мен е само такъв гора стари пътища рекички колко искаш
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X