Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботна разходка "оцеляване"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съботна разходка "оцеляване"

    Решихме да се поразходим в очертаващата се слънчева събота. Посъбрахме се мераклии Пацо-"Трunep", Момчи, Илиян, Мариан и Аз естествено. Реших да разнообразя малко а и Момчи уж не беше опитен много. Минахме 1-во по борова гора която се намира над язовира преди Враца, леко приятно трасе. Ама нали сме си идиоти и решихме че е много лесно, и като се започна едно катерене и преминаване на едни препятствия мани, мани. Нека другото да го коментирам със снимките. Ето ги както винаги мен ме няма защото пак бях репортера.
    леко изкачване тип улеи ама взе малко сили.

    Момчил смело превзе очастъка без да се запъне.

    Хммм. еи тук се изтъркалях аз. Горе един камък ми бутна задницата и ме хвърли. Така побягнах с 200 защото мотора идваше към мен търкаляики се. Последиците бяха стоика и GPS 2-фара и леко разместени кори.

    При превземането на няколко наклона съединитела на Пацо сдаде багажа, принудихме се да го затегим до уицата и да го качим на буса.

    един от многото екстрими. Всички бяхме обаче перфектни.

    Тук пак се спускаме от преди това каченото.

    Тук Момчи реши че караме много бавно засили се и се изтъркаля няколко пъти пак без сериозни щети и контузии.


    Тук пак Момчи опусна да завие и слезе малко по надолу, трудно се върна но нямаше инциденти.


    Една от много кривите пътеки, тук обаче изобщо не ги пожалих. Наложи се да се пуснат лебетки защото така се поднесе че щеше да отсече няколко дървета.

    Илиан се справи със всичко като по учебник, само тои не се търкаля.

    Едно леко улеиче малее тук беше тегло но го качихме и него.

    Мариан в превземане на един много кофти екстрим.

    Малко по нагоре ... без коментар. Всичко е наред без никакви повреди и контузуии.

    Едно леко спускане по едни скалички .


    От отдавна не бях се кефил толкоз. Много яко трасе направихме, леки инциденти, падна много смях.
    Последно редактирано от Desislav Cekov; 23-02-08, 20:16. Причина: грешка

  • #2
    До: Съботна разходка "оцеляване"

    Тайно тренирате- търкаляне в гора .
    Хм... сигурно е интересно щом не се отказвате
    Някой път ако решиш да покарате звънни

    Коментар


    • #3
      До: Съботна разходка "оцеляване"

      Ебати и кефа........ ама за някой, а други като мене обикалят с колата нагоре надолу да хванат нещо за сеир, така де публика требе нищо другата седмица пак ама не като тая
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Съботна разходка "оцеляване"

        Красеее, аз 100 пъти сигорно вече ви каня, ама вие все оправдания си намирате. Иначе к'во да ти кажа наистина е супер HARD и пада голям купон пък и колко повече караш още повече ти се ще да бъде по трудно.

        Пацо 2-а въпроса ако може :
        1. Ти мазохист ли си?
        2. Ти много голям мазохист ли си?

        Коментар


        • #5
          До: Съботна разходка "оцеляване"

          Супер каране сте си направили, хълма и улейте са яко лудница. Като гледам и не е имало много кал. Аз също покарах вчера, беше ми първото яко каране от лятната катастрофа. Излезнах с идеята че ще покараме 3-4 часа в околностите на Драгалевци но се озовах да обядвам чак в Ихтиман . Трасето беше брутално на места прах на други сняг а най-кофтито беше че на места калта беше такава че като сляза да бутам затъвам и аз. А с мойте задни гуми които са почти сликове направо сички ми се чудиха как карам. Карах на пълна газ навсякаде че да се чистят гумите и през повечето време се чувствах като на родео но въпреки това затънах на 2 места. Сипах 3 резервоара на раптора което не ми се беше случвало до сега. Обикновенно изкарвам с един и половина мах 2. Кофтито беше че на едно атв в групата му се счупи буталото а после на друго му падна веригата и спука гума. Излезнах от нас в 9 сутринта и е прибрах в 8 с 2 см слой кал по мене и по мотора, който неможа да се отмие от първия път затова днеска пак ще го мия. Очите са ми кървясали от прахта по ръцете съм със страшни мазоли и се едно са ме ритали 5 човека по гърба но карането си беше яко.
          It's not the Ride, It's the RIDER

          Коментар


          • #6
            До: Съботна разходка "оцеляване"

            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
            Пацо 2-а въпроса ако може :
            1. Ти мазохист ли си?
            2. Ти много голям мазохист ли си?
            Moже що да не може сега като вземе един Голф2 и го пригодим и подир вас и що е това Животно Голфа става ли за оффроуд, СТАВА всичко става мерак да има и да ти доставя кеф а иначе всеки си има некви наклонности А нали знаеш колко и да се мъчиш да качиш един баир винаги горе ще има един москвич пълен с дърва и пет мангала
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              До: Съботна разходка "оцеляване"

              ----ПРОДЪЛЖЕНИЕ----

              Винаги в неделя ореднява групата незнам защо... . Бяхме Аз и Момчи с ATV-та Симо, Стоянчо и Ицо с мотори. Но стана още по добра разходка от съботната - по екстремна но и по спокоина. Имаше много елементи които отренирахме, все пак караме по моторджииски пътеки. Инциденти нямаше с изключение на едно объщане на Момчи . Аиде да ви покажа и днешния ден. Този път ме снимаха и мен .
              сбирката преди тръгване.

              Тук Момчи отренира прескачане на трап, справи се доста добре в послените пъти.

              карам по полянка.


              И вече в същината


              Моторите нямаха чак толкоз проблеми.

              Момчи превзема едно изкачване никак безобидно защото има наклон към дървото и 100% те блъска в него. Трябва да не връщаш газта защото си по гръб


              Тук беше една теснотия, и навсичко отгоре завои на 180 градуса.

              Едно мого кално местенце. Вчера Момчи се обърна тук.

              Моторите бяха на самолети тук, но те си пробираха сухите места.

              Пак...

              Тук се приседини и отбора които ще вземе участие в offroad-шампионата при джиповете. Еи тея къде минаха с тоя самураи...

              Преди се кефех тук че го минавам, а сега тея го качиха с лекота. Почвам да се замислям за възможностите ни с ATV-тата. След като и с джип го качват к'во праим.


              Еи тук какъв купон падна. Даже и лебетки се опъваха. НО го качихме.



              Моторите също имаха сериозни затруднения. Помагахме и на тях.

              Стоянчо го одари един камък в картера и го дебалансира и надолу... А може и от завист да са го бутнали хихи.



              Оле качихме го.

              Тук си беше вълнуващо и то защото имаше сняг и беше отвратителна кал.


              Еи тук навръщане стана интересно. Не я бяхме карали тази пътека. Тя беше 20см широка, надолу и нагоре беше над 60% наклон. Но без много помощ всичко си минахме. Наложи се обаче да слизаме от тях и да ги водим. Дърпаха се нещо като магарета.



              Днес много беше добре, дори и времето ни предразположи за перфектно каране.
              Последно редактирано от Desislav Cekov; 24-02-08, 20:25. Причина: грешка

              Коментар


              • #8
                До: Съботна разходка "оцеляване"

                Прав беше Десислав...рано ми е още за вашата група, но обещавам с много тренировки да се поправя скоро.
                Все пак едно жълтурче няма да развали много отбора на зелените нали ?
                Добре си бяхте в Събота като ви видях на Леденика ама и Неделята яко сте си изкарали.
                Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                Suzuki GSR600A

                Коментар


                • #9
                  До: Съботна разходка "оцеляване"

                  Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                  Прав беше Десислав...рано ми е още за вашата група, но обещавам с много тренировки да се поправя скоро.
                  Все пак едно жълтурче няма да развали много отбора на зелените нали ?
                  Добре си бяхте в Събота като ви видях на Леденика ама и Неделята яко сте си изкарали.
                  Аз ти казах още горе че опита ни е доста голям вече, та ще е трудно да караш с нас. Но това не пречи да излизаш с нас и ще заобикаляш трудните места, а и ние се съобразяваме с начинаещите. Все пак и ние не сме се качили на ATV-тата научени. Има и доста по меки теренчета за каране. Иначе ние сме си малко хахо и гледаме да караме на невъзможни места! Много се радвам на допълнения към групата и още повече на сериозните хора. Тази седмица се овеличихме с още 2 ATV-та. Пак KFX700 естествено
                  Последно редактирано от Desislav Cekov; 26-02-08, 18:41. Причина: корекция

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съботна разходка "оцеляване"

                    Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                    Прав беше Десислав...рано ми е още за вашата група, но обещавам с много тренировки да се поправя скоро.
                    Все пак едно жълтурче няма да развали много отбора на зелените нали ?
                    Добре си бяхте в Събота като ви видях на Леденика ама и Неделята яко сте си изкарали.
                    Споко Десо знаеш ли колко се двуоми кое трасе да хване ако някой го притеснява ако ще да са съотношение 5:1 ще се съобрази с единия ама нема ли съмнения жална им майка на всички не че нема да им е кеф да има чанч де, а и принципно трябва да си с настройка че може да оскатиш машината иначе ако я пазиш най много ти да се претепаш основно правило така да се каже
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съботна разходка "оцеляване"

                      Няма как да се претисняваш за машината и да доидеш да караш балкана. Има деерета по 100м. и те са почети навсякъде. Трябва да се внимава постоянно. Караш ли там забравяш за машината, пазиш се само себе си и не трябва да има страх. Всичките ни падания са от това че се мъчим понякога да минем от места които може би неможе, мъчим се, пазим се обаче се случва да се изтъркаляш. Но желязото се изправя а пластмасите се лепят, та тук е важно ти да се пазиш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съботна разходка "оцеляване"

                        Десо,продължавай да пишеш и после да не кажеш нещо ако не се появя в събота
                        [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съботна разходка "оцеляване"

                          Първоначално публикуван от Ивайло Иванов Преглед на мнение
                          Десо,продължавай да пишеш и после да не кажеш нещо ако не се появя в събота
                          А бе ти нещо много се скатаваш напоследък ще ти ръждясат клапаните
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съботна разходка "оцеляване"

                            батко Деси е №1

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съботна разходка "оцеляване"

                              Батко деси в събота ще карате ли?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X