Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

    Днес направихме един хард преход със специалното участие на Сашо-"outback", Светльо, Теди, Стамен, Дъко, Калин, Мариан, Пацо-"Тpunep" и аз като домакин. Другите поканени недоидоха респектирани от предварителната информация за много трудно трасе.
    Тръгването беше от Враца до с.Згориград качване до Леденика от там се спуснахме до с.Лютаджик след това качване напряко до Пършевица и от там пак до Леденика.
    Трасето беше наистина доста хард за ATV. Светльо нямаше никакъв зор даже някои екстрими ги вземаше с пълна газ и на задни гуми. Като съотношение сигорно беше 95%каменни екстрими 3% земни пътища 1%асфалт и 1%макадам
    Аиде и най-интересното-снимките, които направих с телефона защото забравих фотоапарата. Мен ме няма защото само аз бях фотото.
    Това беше в самото начало за загрявка. Теди очуди всички с доброто си каране по доста трудното трасе, някои от MEN-овете се засрамиха





    Пацо имаше трудности, но не е лесно кросово ATV да се кара по ендуро трасе. Представи се достоино.



    Теди толкоз бързо се движеше че за да не одари мотора пред нея загуби контрол и реши да слезе по бързия начин на долната пътека.

    Това бяха постедствията с една изкривена задна джанта

    В последствие се включиха и големите ни фенове от отдавна от с. Згориград. Момчетата помагаха с каквото можеха.


    Имаше много кофти странични наклони при които се налагше да се слезе от мотора.

    На слизане през гората, Пацо нямаше проблеми с този вид терени.


    На качване по песакливата почва.


    Мариан на качване на наклон повече от 60градуса

    Теди, Това не е обърната снимка а наклон Направо нямам думи....


    Деба и каманите.

    Пак Теди, и пак мина като чели е на асфалт.

    За това спускане неми се говори въпреки че не се вижда добре наклона...

    Хммм и това качване взе доста сили.

    Стамен както винаги железен.

    Дъко също се представи на ниво.

    Калин и Мариан зад него.

    Пак без думи....

    Аиде на влакче...

    Пацо релаксира докато изчакваме другите.

    Ето и Светльо които караше на задни гуми на каменистите екстрими. Абе личи си шампиона.

    Това не е в джунглата а Врачанския балкан.

    Стамбата се готви да превзема екстрима.

    Дъко изчаква реда и газ.

    На Калин нещо не му беше ден, нещо спомена че е имал тежка нощ.


    Теди пак се качи без никакви проблеми.

    Направихме път на този екстрим.


    Дълго очакваната почивка.

    И всички в пълен състав с по сигорно 3кг. по тежки хаха


  • #2
    До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

    а на снимка нещо не излизат как си требва нещата в действителност е доста по хард
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #3
      До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

      Защо ли ми е малко радостно,че пропуснах Ааааааа сигурно защото това на снимките си е страшничко .Представям си какво е на живо

      Браво момчета и момиче Следващия път съм с вас.
      [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

      Коментар


      • #4
        До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

        Иво, другия път отцъствие.
        То е ясно че не е като на живо. И доста неща не съм снимал нали все даваме зор все едно сме на състезание.
        Имаше места на които неможех да извадя телефона от изтощение. Другия път повече снимки.

        Коментар


        • #5
          До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

          маршрута беше много OK ама много, около 40-50км. за което не съм много сигурен ама там някъде и повечето си беше хард поне за мен за другите незнам, досега не съм правил такова каране, Десо скоро май ще ти идвам пак на гости
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

            Супер беше!Десо ни подкара малко"ала Еди" в началото, след което започна да киха и кашля доста......наистина беше Хард Ендуро,бях забравил какво е врачански балкан
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #7
              До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

              Браво, и по-често да ни радвате с такива теми Поне мен де, че аз от тук само мога да гледам без да взимам участие

              Коментар


              • #8
                Продължение.

                И продължение. Този път бяхме само двама, аз и Илиан. Още от самото начало си беше ясно че ще търсиме нови пътеки и ще бъде много трудно. Пък и с него никога не е лесно, при него адреналина е в изобилие.
                Времето беше доста хубаво, слънчево темперетура някаде към 20 градуса. ОБАЧЕ на прибиране ни изтряска един хубав град колкото лешник.
                Та ето малко снимки. Неможех да снимам много защото постояно беше зор. Това е една малка част.
                На качване по пясъчник.


                Пътеката не от там но Илиан реши да го направи още по трудно.

                Газ после

                И попаднахме на този улеи които е с дължина 500м. Тои взе много от наще сили





                Тук беше такъв гъсталак че се налагаше да скачаме в/у дърветата да си проправяме път

                И почивка. Илиан беше мокър от пот и се сушеше на барбекюто. Както и аз де.

                Коментар


                • #9
                  До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

                  Влече си Ви скалното катерене
                  Преход до Велинград+скално катерене

                  Коментар


                  • #10
                    До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

                    Красе от тогава се запалих нещо, много ми хареса. Сега като ми припомни ми се струва лесно, ама когато го карахме голям зор видяхме меле....

                    Коментар


                    • #11
                      До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

                      Айде пак тоя път и аз да се закаля на по трудно
                      [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

                      Коментар


                      • #12
                        До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

                        Браво, и по-често да ни радвате с такива теми Поне мен де, че аз от тук само мога да гледам без да взимам участие
                        батко Деси аз съм новият фен на атв-то казвам се Гьорги и съм от Златоград искам да попитам кога ще идвате да сме готови

                        ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
                        Последно редактирано от Краси Грудев; 19-10-07, 23:56.

                        Коментар


                        • #13
                          До: "HARD-ЕНДУРО-ATV"-преход Врачански балкан

                          Първоначално публикуван от h1tler Преглед на мнение
                          Браво, и по-често да ни радвате с такива теми Поне мен де, че аз от тук само мога да гледам без да взимам участие
                          батко Деси аз съм новият фен на атв-то казвам се Гьорги и съм от згориград искам да попитам кога ще идвате да сме готови да не си го сменил тва атв и да си взел ново

                          ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X